+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel AGH ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Klíčová slova: Hotel,AGH,ubytování,Rožnov,pod,Radhoštěm,Roznov,po

E-mail: Hotel-Roznov-Pod-Radhostem-AGH@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2009

Popis: Příjemné a komfortní ubytování v dvou, jedno a trojlůžkovém pokoji a apartmá.Zařízené moderním nábytkem a nekuřácké.Součástí vybavení každého pokoje jsou koupleny,minibar,televizor,telefon s přímou volbou a připojením na internet,trezor na pokoji.

Web: www.hotel-agh.s-ubytovani.eu/Roznov-pod-Radhostem.htm

Další související informace

Hotel Ve Dvoře ubytování Spálené Poříčí

Hotel,Ve,Dvoře,ubytování,Spálené,Poříčí,Spalene,Po – Hotel s příjemnou rodinnou atmosférou má 24 dvoulůžkových pokojů, 2 pokoje jednolůžkové a 1 bezbariérový pokoj. Celková kapacita až 52 lůžek. Ubytování je vhodné i pro větší kolektivy.Všechny pokoje jsou vybaveny WC.

Penzion Planiska ubytován

Penzion,Planiska,ubytování,Frenštát,pod,Radhoštěm – K ubytování slouží dva objekty. Původní budova (kolaudace 2006) má dvě patra a nacházejí se zde 4 studia pro 4 až 6 osob. Nová budova (kolaudace 2010) je jednopatrová a nachází se zde 5 studií pro 2 až 4 osoby. Celkem 9 prostorných, nově zařízených studií. Studio tvoří jedna místnost s vlastní koupelnou, WC a plně vybaveným kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnkou, el.sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí a vším pro stolování a vaření.

Hotel Červenohorské Sedlo

Hotel,Červenohorské,Sedlo,ubytování,Bělá,pod,Prad – Ubytování a dovolená v Jeseníkách v hotelu Červenohorské Sedlo poskytuje ubytování v pokojích standard v budově A, a standard Plus v budově B. Obě budovy hotelu Červenohorské Sedlo v Jeseníkách jsou propojeny, recepce, bazén a restaurace jsou umístěny centrálně.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.