+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Akademie

Klíčová slova: Hotel Akademie, ubytovani, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2011

Popis: Seminární hotel Akademie nabízí ubytování v největší vinařské obci České republiky – Velkých Bílovicích, ležících v blízkosti Lednicko-Valtického areálu, zapsaném na seznamu kulturních památek Unesco. Hotel Akademie nabízí ubytování v 51 dvoulůžkových pokojích,7 seminárních sálů vybavených kompletní audiovizuální technikou, restauraci, bar, letní terasu, relaxační centrum a sklepní vinárnu původně z 15. století až pro 100 osob. Hotel Akademie nabízí pořádání školení, seminářů a konferencí, firemních i rodinných akcí až pro 100 osob. Hotel je kompletně pokrytý WiFi internetem zdarma.

Web: hotel-akademie.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Minor

levné ubytování, České Budějovice, penzion, hotel – Minor je název rodinného tříhvězdičkového hotýlku s uzavíratelným parkovištěm pro hosty. V hotelu naleznete příjemné a kvalitní hotelové ubytování se snídaní v klidné části města České Budějovice za přijatelné ceny. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, SAT-TV, minibarem a Wi - Fi připojením na internet zdarma. Ubytování je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a v jednom apartmá. K hotelu je výhodná dopravní dostupnost. K dispozici Vám bude restaurace, kam si Vás dovolujeme pozvat na speciality kuchyně a výborné budějovické pivo. Recepce je otevřena non-stop. O Vaše pohodlí se postará vstřícný a příjemný personál připravený splnit veškerá přání.

Hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou

hotel, ubytování, hotel Krakonoš, ubytování v – Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Hotel nabízí sál se 60 místy pro pořádání kongresů a firemních prezentací. V restauraci, vinárně, klubovně či na recepci mají hosté možnost se připojit k internetu zdarma pomocí WiFi. Na recepci a v dětském koutku je pak samostatné PC připojení k internetu. Parkování na hotelovém parkovišti je taktéž zdarma. Pro Váš volný čas je na klubovně připraven biliárd, karambol, elekrické šipky, stolní fotbal, dotykové kvízy, jukebox, stolní hry atd.

Hotel Zátkův dům v Českých Budějovicích

hotel, ubytování, Hotel Zátkův dům, ubytování v – Hotel Zátkův Dům se nachází v historickém centru Českých Budějovic. Nabízí k ubytování jeden 1-lůžkový pokoj, tři 3-lůžkové pokoje s šest 2-lůžkových pokojů. Tři pokoje jsou s manželkou postelí. Všechny pokoje Hotelu Zátkův Dům v Českých Budějovicích jsou s vlastním sociálním zařízením - prostornou koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, kosmetickým zrcadlem, minibarem, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, pracovním stolem s možností připojení k internetu a trezorem.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.