+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alba

Klíčová slova: Hotel,horská chata,orlické hory

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2010

Popis: Horská chata v Deštné v Orlických horách. Uspokojí nejen náročného horala, ale i klasického turistu. Je zde možnost připojení k internetu, využití lyžárny se sušárnou, restaurace a venkovní vyhřívané terasy s barem.

Web: www.hotel-alba.cz

Další související informace

Horská chata Na Skalce

Krkonoše levné ubytování ubytovací zařízení hory – Horská chata Na Skalce se nachází v samém srdci Krkonoš, na nerušeném místě obklopeném lesíky a loukami. Ubytovací zařízení leží v blízkosti střediska a sedačkové lanovky Aldrov,prezidentský expres, a Vurmovky. Na Skalce je možné trávit dovolenou po celý rok, levné ubytování v soukromí ve 3, 4 a 6ti lůžkovém pokoji. Vlastní hospůdka se samoobslužným čepováním piva. Celoroční provoz, možnost sportovního vyžití (turistika) i mimo zimu. Vyražte na hory a zažijte plno krásných chvil.

PENZION HORY

PENZION HORY – Nově vybudovaný objekt Penzionu Hory se nachází na úpatí Křemešníku - nejvyššího vrchu Českomoravské vysočiny (765m/m), vzdáleném asi 3 km od penzionu, kde je pro veřejnost otevřená rozhledna. Objekt je obklopen loukami a lesy v tichém prostředí Vysočiny.V Penzionu Hory je pro Vás k ubytování připraveno 5 pokojů, celková kapacita objektu je 12 lůžek + přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastím sociálním zařízením a mají vlastní vchod. Přístup do Penzionu Hory je bezbariérový. V přízemí budovy se nachází společenská místnost, kde je možnost stravování.

Apartmany 294

Apartmany 294, ubytování, Bedřichov Jizerské hory – Ubytování apartmány 294 nabízí komfortní ubytování v 8 nadstandartně vybavených apartmánech. Zajistíme různé skupinové akce, svatby, oslavy, firemní školení, eventy atd. Lyžařský areál přímo v obci, běžky, dětský vlek.

Načítání trvalo 2.2709 sekund.