+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alba

Klíčová slova: Hotel,horská chata,orlické hory

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2010

Popis: Horská chata v Deštné v Orlických horách. Uspokojí nejen náročného horala, ale i klasického turistu. Je zde možnost připojení k internetu, využití lyžárny se sušárnou, restaurace a venkovní vyhřívané terasy s barem.

Web: www.hotel-alba.cz

Další související informace

Ubytování Jizerské hory

Ubytování Jizerské hory – Ubytování Jizerské hory - Chata Dáša nově zrekonstruované ubytování v domácím prostředí na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš leží malebná vesnička Příchovice. Příjemně strávené dny si tak můžete užít v jednom třílůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Pro početnější rodinu je zde připraven krásný apartmán pro pět lidí, popřípadě pro čtyři dospělé osoby a dvě děti. K dispozici je tu pro vás vlastní kuchyňská linka a TV s digitálním příjmem.

U Toníčka

restaurace, ubytování, Jizerské hory – Restaurace "U Toníčka" vám poskytne stravování a levné ubytování v centru Jizerských hor s možností sportovního a kulturního vyžití v blízkých střediscích, např. lyžařský areál Severák, bazeny v Liberci a Jablonci nad Nisou.

Penzion Sokolovna Polubný

ubytování, penzion, kořenov, Jizerské hory – Komfortní ubytování, krásné výhledy na hory, okouzlující příroda, bohaté možnosti aktivit v létě i v zimě nabízí Penzion v obci Polubný, která je součástí obce Kořenov v srdci Jizerských hor. Cyklistické výpravy i pěší túry.

Načítání trvalo 0.0680 sekund.