+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alexis ubytování Pr

Klíčová slova: Hotel,Alexis,ubytování,Praha,4-Nusle,Praha,4-Nusl

E-mail: Hotel-Praha-Alexis@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2010

Popis: Hotel Alexis disponuje celkem 23 pokoji, kde hosté mohou vybírat z jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů. Moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou a vysoušečem vlasů, televizí se satelitním příjmem, minibarem, trezorem a internetovou přípojkou (WiFi).

Web: www.hotel-alexis-praha-4-nusle.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel OYA ubytování Praha 4-Nusle

Hotel,OYA,ubytování,Praha,4-Nusle,Praha,4-Nusle,ub – Šestiposchoďová budova nabízí velmi komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem. Některé pokoje jsou rovněž vybavené klimatizací.

Hotel Amarilis ubytování

Hotel,Amarilis,ubytování,Praha,1,ubytovani – Amarilis Jerome je stylový hotel, který nabízí příjemné ubytování v moderních a prostorných pokojích s klimatizací a vysokorychlostním připojením k internetu zdarma, v samém centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí a Staroměstského náměstí.

Hotel Royal Plaza ubytová

Hotel,Royal,Plaza,ubytování,Praha,2-Vinohrady,Pra – ROYAL PLAZA hotel je nově zrekonstruovaný hotel v centru Prahy - 101 m od Václavského náměstí a 100 m od Královských Vinohrad. Výhodou hotelu je jeho poloha, poblíž hotelu se nachází vše, co host potřebuje. každý si může vybrat, co ho v Praze zajímá a vše má na dosah.

Načítání trvalo 0.3917 sekund.