+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alley Olomouc

Klíčová slova: ubytování catering hotel olomouc alley

E-mail: booking@hotel-alley.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2009

Popis: Příjemné ubytování v centru města, v sousedství parku. Klimatizované jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a suity. Parkování na hlídaném parkovišti, v hotelu restaurace, relax centrum, připojení k internetu. Víkendová sleva 30%, přijeďte!

Web: www.hotel-alley.co

Další související informace

Hotel Zlatý Lev Žatec

hotel žatec, ubytování žatec – Hotel Zlatý lev, znovuotevřen v září roku 2008, nabízí po dlouhodobé rekonstrukci opravdové pohodlí a velmi kvalitní služby. Samotná historie hotelu sahá až do minulého století. Čtyřpodlažní budova nabízí 27 pokojů, přičemž každý z nich je perfektně zařízený, útulný a tichý. Samozřejmostí je luxusní koupelna, vybavená sprchou, manželské lůžko, barevná televize se satelitem, přípojka na internet, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

Hotel Premium Bratislava

ubytováni Bratislava, hotel Bratislava, – Hotel Premium **** je moderný hotel mestského typu s výbornou polohou na ulici Priekopy 20/A (napojenie na Bajkalskú ulicu), v blízkosti mestského okruhu, zástavky trolejbusu a autobusu, viacerých business centier (Polus City Center, Apollo business Centrum, Avion ShoppingCenter) a spoločensko-zábavných centier (Zimný štadión, Hala Pasienky, Národné tenisové centrum – Sibamac aréna). Výborná dopravná dostupnosť umožňuje klientom hotela byť za pár minút v historickom centre mesta Bratislava a vidieť všetky najdôležitejšie pamätihodnosti hlavného mesta SR. Hotelová reštaurácia „Oliva“ pripravuje počas celého dňa národné a medzinárodné jedlá, výhodné business menu a tematicky zamerané akcie a slúži rovnako ako hotelová kaviareň. Hotelové izby sú príjemne zariadené, poskytujú dostatočnú bezpečnosť a pohodlie. Pre kongresovú turistiku poskytuje hotel klientom vhodné rokovacie a kongresové priestory. Pre regeneráciu síl a odpočinku poskytuje hotel privátne Relax centrum s vírivkou a saunami, ktoré je pre hotelových hostí sprístupnené s výraznou zľavou. Hotel disponuje parkovacími miestami pred hotelom, na hotelovom dvore a garáži.

Ubytování v Praze, hotely, wellness

ubytování Praha, hotel Praha, hotely Praha – Informace pro vąechny, kteří se chystají na cestu do Prahy. Ubytování v Praze - hotely, penziony, ubytovny. Najděte si kvalitní bydlení v centru Prahy nebo v blízkosti po dobu Vaší návštěvy. Informace o památkách v Praze.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.