+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alley Olomouc

Klíčová slova: ubytování catering hotel olomouc alley

E-mail: booking@hotel-alley.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2009

Popis: Příjemné ubytování v centru města, v sousedství parku. Klimatizované jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a suity. Parkování na hlídaném parkovišti, v hotelu restaurace, relax centrum, připojení k internetu. Víkendová sleva 30%, přijeďte!

Web: www.hotel-alley.co

Další související informace

Hotel - Penzion Telč - ubytování v Telči

Ubytování Telč, hotel v Telči, pension, Telč No. 2 – Nabízíme Vám ubytování v našem hotelu - penzionu na náměstí v Telči. Dům č. 20, kde jsme zřídíli náš penzion patří k velmi starým měšťanským domům. Ubytujeme Vás v malebných pokojích s výhledem na telčské náměstí, nebo do klidného atria.

Hotel Kazdův Dvůr

Hotel Kazdův Dvůr, hotel, ubytovani – Spa Wellness hotel Kazdův Dvůr se nachází v přímé blízkosti Františkových Lázní nedaleko přírodního unikátu SOOS, v pohádkovém prostředí Krušných Hor malebné vesničky Vonšov u Skalné. Tento čtyřhvězdičkový moderní komplex nabízí svým klientům ničím nerušený odpočinek a celkovou relaxaci. Svým klientům nabízí bohatý wellness program a širokou nabídku sportovního vyžití.

Ubytování Loket

ubytování loket, hotel loket, penzion loket – Penzion Ve Skále poskytuje kvalitní ubytování na úrovni 3* hotelů. Penzion se nachází ve starobylém městě Loket nad Ohří pod hradem Loket. Karlovy Vary 8 km. Kapacita 30 lůžek. Poskytneme Vám ideální zázemí pro cestování po Karlovarském kraji.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.