+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel AMADEUS ubytování České Budějovice

Klíčová slova: Hotel,AMADEUS,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Amadeus@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2011

Popis: Příjemné zařízení hotelu Amadeus je navrženo a vytvořeno tak, aby hostům navodilo atmosféru domácího pohodlí. Všechny pokoje hotelu mají vlastní prostornou koupelnu s vanou, toaletou, telefonem, televizor a satelit, ledničky s občerstvením a přípojku na internet.

Web: www.hotel-amadeus.s-ubytovani.com/Ceske-Budejovice.htm

Další související informace

Motel Dlouhá louka ubytování České Budějovice

Motel,Dlouhá,louka,ubytování,České,Budějovice,Cesk – Motel Dlouhá louka nabízí celoroční levné ubytování v přírodě podle vlastního přání návštěvníků - bungalovy, karavany nebo stany. Kapacita motelu Dlouhá louka je 100 lůžek a k dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové bungalovy.

Hotel Residence U Černé v

Hotel,Residence,U,Černé,věže,ubytování,České,Budě – Residence U Černé věže má k dispozici 18 plně vybavených apartmánů s kapacitou 44 lůžek. Plošná výměra apartmánů je od 33 do 76 m². Apartmány jsou vybaveny barevnou televizí se satelitními programy.

Penzion Bohemia ubytování

Penzion,Bohemia,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Ubytovat se hosté mohou ve čtyřech pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou prostorné, standartně vybavené sociálním zařízením, televizí, wifi, některé mají mini kuchyňku. Celková kapacita je 16 lůžek a 4 přistýlky.

Načítání trvalo 0.4245 sekund.