+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel AMADEUS ubytování České Budějovice

Klíčová slova: Hotel,AMADEUS,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Amadeus@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2011

Popis: Příjemné zařízení hotelu Amadeus je navrženo a vytvořeno tak, aby hostům navodilo atmosféru domácího pohodlí. Všechny pokoje hotelu mají vlastní prostornou koupelnu s vanou, toaletou, telefonem, televizor a satelit, ledničky s občerstvením a přípojku na internet.

Web: www.hotel-amadeus.s-ubytovani.com/Ceske-Budejovice.htm

Další související informace

Hotel Habsburg ubytování

Hotel,Habsburg,ubytování,České,Hamry,Ceske,Hamry, – Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, přičemž celková kapacita je 48 lůžek. 13 pokojů má sociální zařízení na patře. Dva apartmány (2 – 4 lůžka) mají vlastní sociální zařízení. V termínu 27. 12. 2010 – 2. 1. 2011 je ubytování možné pouze s polopenzí.

Penzion Miltom ubytování

Penzion,Miltom,ubytování,České,Budějovice,Ceske,B – Zrekonstruovaný penzion Miltom se nachází 400 m od náměstí Přemysla Otakara II., v historickém centru Českých Budějovic, na pravém břehu Vltavy, na okraji největšího parku Českých Budějovic, u Litvínovického mostu. Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech 2+2 lůžka.Ve vybavení pokojů je samostatné sociální zařízení. Dále pak televize se satelitním příjmem, a moderní nábytek. V penzionu se náchází příjemná hospůdka s klasickou českou kuchyní a barem. V okolí je několik dalších restaurací s vyběrem z několika světových kuchyní. Okolí: V dosahu je většina sportovních zařízení - Krytý bazén, sauna, fitnes, tenis, sportovní hala, zimní stadion, fotbalový stadion, střelnice, golf, rybolov, lov zvěře. Pension sousedí s mezinárodní cyklostezkou stezkou.

Načítání trvalo 0.0795 sekund.