+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel AMADEUS ubytování České Budějovice

Klíčová slova: Hotel,AMADEUS,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Amadeus@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2011

Popis: Příjemné zařízení hotelu Amadeus je navrženo a vytvořeno tak, aby hostům navodilo atmosféru domácího pohodlí. Všechny pokoje hotelu mají vlastní prostornou koupelnu s vanou, toaletou, telefonem, televizor a satelit, ledničky s občerstvením a přípojku na internet.

Web: www.hotel-amadeus.s-ubytovani.com/Ceske-Budejovice.htm

Další související informace

Ubytovna F. Škroupa ubytování České Budějovice

Ubytovna,F.,Škroupa,ubytování,České,Budějovice,Ces – Ubytovna F.Škroupa nabízí celoročně ubytování, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Ubytování často využívají turisti, studenti, pracující čety i dlouhodobé ubytování. Celková kapacita ubytování je 67 lůžek.

Apartmán penzion České Bu

Apartmán,penzion,České,Budějovice,ubytování,České – Ubytování je pro hosty zajištěno ve dvoulůžkových apartmánech s možností dvou přistýlek. Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička.

Hotel Habsburg ubytování

Hotel,Habsburg,ubytování,České,Hamry,Ceske,Hamry, – Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, přičemž celková kapacita je 48 lůžek. 13 pokojů má sociální zařízení na patře. Dva apartmány (2 – 4 lůžka) mají vlastní sociální zařízení. V termínu 27. 12. 2010 – 2. 1. 2011 je ubytování možné pouze s polopenzí.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.