+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Amadeus

Klíčová slova: Hotel Amadeus

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2010

Popis: Hotel AMADEUS leží ve starobylé části města České Budějovice a od centra města je vzdálen pouhých 10 minut. Vznikl adaptací měšťanského domu. Hotel AMADEUS leží ve starobylé části města České Budějovice a od centra města je vzdálen pouhých 10 minut. Vznikl adaptací měšťanského domu.

Web: hotel-amadeus.hotel.cz/

Další související informace

hotel PALACE

hotel PALACE – Hotel Palace je zrekonstruovaný hotel, který je obklopen krásnou podtatranskou přírodou, přímo v centru Nového Smokovce. Hotel je zaměřen zejména na odpočinek a relax hostů, kongresové služby a v zimní sezoně lyžování. V komplexu mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé lázeňské procedury. Součástí objektu je recepce, směnárna, výtah, restaurace, kavárna, denní bar, zimní zahrada, místnost na společenské a karetní hry, prodej suvenýrů.

Hotel Romance Puškin

Hotel Romance Puškin – Hotel Romance se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády. K dispozici jsou prostorné a stylově vybavené jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, dva rodinné apartmenty a dva Suite Exclusive.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.