+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Amalia

Klíčová slova: Hotel Amalia

E-mail: petr.milan@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2010

Popis: Hotel Amalia Vám nabízí ve svém nevšedním prostředí pohodlí a oddych po aktivně stráveném dni ve Vysokých Tatrách a blízkém okolí. Profesionální a úslužný personál je připravený poskytnout Vám širokou škálu hotelových služeb. Komplexní ubytovací, gastronomické, relaxační a další služby, dokáží uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. K dispozici je celkem 19 pokojů a 3 apartmány. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vším na co jsou dnešní hosté zvyklí. Ve stylové restauraci se podávají místní a italské speciality, samozřejmostí je pestrá nabídka kvalitních vín. Odpočinout si můžete v relaxačním centru s atypickým vyhřívaným bazénem s protiproudem a masážními tryskami, finské a parní sauně nebo hydromasážní vaně. Pro aktivní relax je k dispozici fitness centrum. Pro naše nejmenší hosty jsme vytvořili příjemný dětský koutek. V areálu hotelu je bezplatné, prostorné, hlídané parkoviště. Pro firemní klientelu je připravena konferenční místnost s kapacitou 47 osob. Je vybavená dataprojektorem, flipchartem a zpětným projektorem. Výhodou u firemních akcí je uzavření hotelu a tím zaručená maximální diskrétnost.

Web: hotel-amalia.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel UNO

Hotel UNO – V Unu naleznete ubytování různých kategorií ve 44 pokojích, celková kapacita hotelu je 94 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a telefonem. Na internet se lze připojit přes WiFi zónu v hotelové restauraci nebo využít internetový kiosek v hotelové hale. Minibary na pokojích jsou vybavovány pouze na přání klienta.<p> Hotelová restaurace s nabídkou specialit domácí i světové kuchyně potěší leckterého gurmána.<p> Pro kongresy, školení a prezentace je k dispozici Modrý salónek (36 osob), Oranžový salónek (50 osob) a kongresový sál (100 osob). Oba prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou.<p> Okolí <a href="http://hotel.cz/usti-nad-orlici/" >Ústí nad Orlicí</a> je vhodné pro pěší výlety i cykloturistiku. Doporučujeme navštívit město <a href="http://hotel.cz/litomysl/">Litomyšl</a> s bohatou historií a pod ochranou UNESCO. Na přání Vám zprostředkujeme adrenalinový víkend, zapůjčení horských kol nebo lodí, jízdu na koních nebo třeba lezení na cvičné horolezecké stěně.

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Načítání trvalo 1.7005 sekund.