+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Amber Hotel Vavřine

Klíčová slova: Hotel,Amber,Hotel,Vavřinec,ubytování,Roudnice,nad

E-mail: Hotel-Roudnice-Nad-Labem-Vavrinec@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2010

Popis: Kapacita hotelu je 33 pokojů s 65 lůžky, které jsou koncipovány takto 29 x dvoulůžkový pokoj, 1 x jednolůžkový pokoj a 3 x apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV se satelitními programi a telefonem. Pokoje kategorie Business jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI.

Web: www.hotel-amber-hotel-vavrinec-roudnice-nad-labem.az-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel INOS ubytování Prah

Hotel,INOS,ubytování,Praha,4-Podolí,Praha,4-Podol – Hotel vlastní 32 pokojů s možností přistýlek a 1 velkoprostorový apartmán s možností ubytování max. 4 osob. Všechny pokoje mají sociální zařízení složeného z WC sprchového koutu či vany a vysoušeče vlasů.

Hotel pension Srdíčko uby

Hotel,pension,Srdíčko,ubytování,Ústí,nad,Labem,Us – Pension Srdíčko nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Pokoje jsou příjemně zařízené a jejich název k nim patří od prvního pohledu. Dvoulůžkové pokoje jsou: Šalvěj, Orange, Mint a Limete.

Ubytování v penzionu přím

Pension, penzion,hotel,ubytování – Ubytování luxusního stylu v úžasné lokalitě, která se nachází přímo pod Pražským hradem v historické části Prahy. Nový rodinný romantický pension na Malé straně v Praze. To vše umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí. Ubytování také pro obchodní cestující.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.