+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Amber Hotel Vavřine

Klíčová slova: Hotel,Amber,Hotel,Vavřinec,ubytování,Roudnice,nad

E-mail: Hotel-Roudnice-Nad-Labem-Vavrinec@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2010

Popis: Kapacita hotelu je 33 pokojů s 65 lůžky, které jsou koncipovány takto 29 x dvoulůžkový pokoj, 1 x jednolůžkový pokoj a 3 x apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV se satelitními programi a telefonem. Pokoje kategorie Business jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI.

Web: www.hotel-amber-hotel-vavrinec-roudnice-nad-labem.az-ubytovani.net/

Další související informace

Horsky hotel Excelsior ub

Horsky,hotel,Excelsior,ubytování,Jablunkov,ubytov – Nabízíme Vám ubytování v Horní Lomné v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky se sprchou (nebo rohovou vanou), WC a televizorem. Dále ve dvoupokojových a jednopokojových apartmánech s možností přistýlky.

Hotel Donatello ubytování

Hotel,Donatello,ubytování,Praha,1,ubytovani – Pěkný rodinný hotel Donatello se nachází na klidném místě v centru Prahy. Budova byla postavena na konci 14. století. Nedávno byla pečlivě zrekonstruována a restaurována. Hotel nabízí romantickou a přátelskou atmosféru .

Hotel Lucia ubytování Ves

Hotel,Lucia,ubytování,Veselí,nad,Lužnicí,Veseli,n – Všechny pokoje Hotelu Lucia mají vlastní sociální vybavení (sprchu, WC) atd., a vlastní balkón. Bez příplatku má každý pokoj 55cm stereo televizi se satelitními kanály, a rychlou síťovou přípojkou na internet. 2 pokoje jsou bezbariérově upraveny. Celková

Načítání trvalo 0.0634 sekund.