+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Amber Hotel Vavřine

Klíčová slova: Hotel,Amber,Hotel,Vavřinec,ubytování,Roudnice,nad

E-mail: Hotel-Roudnice-Nad-Labem-Vavrinec@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2010

Popis: Kapacita hotelu je 33 pokojů s 65 lůžky, které jsou koncipovány takto 29 x dvoulůžkový pokoj, 1 x jednolůžkový pokoj a 3 x apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV se satelitními programi a telefonem. Pokoje kategorie Business jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI.

Web: www.hotel-amber-hotel-vavrinec-roudnice-nad-labem.az-ubytovani.net/

Další související informace

Best Western Hotel Vladim

Best,Western,Hotel,Vladimir,ubytování,Ústí,nad,La – Best Western Hotel Vladimir má pro Vaše pohodlí připraveno kvalitní ubytování, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Hotel má k dispozici 168 lůžek v 81 pokojích a 3 apatmá. Typy pokojů: Standard Class 4*, Executive Class 4*, Luxury Class 4*, Executive Apartmá 4*.

Hotel Usedlost Persianka

Hotel,Usedlost,Persianka,ubytování,Loučná,nad,Des – Usedlost Persianka leží v horské vesničce v údolí pod Červenohorským sedlem, kterým protéká řeka Desná. Ubytování je vhodné zejména pro milovníky klidného prostředí, koňů a ostatních zvířat. Celý objekt je nekuřácký. Po domluvě je možné si s sebou přivézt i domácí mazlíčky. Parkování je zajištěno přímo u objektu.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.