+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Amerika

Klíčová slova: hotel, vysočina, velké meziříčí, firemní akce

E-mail: hotelamerika@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2010

Popis: Hotel v klidném prostředí (Vysočina) v blízkosti dálnice D1 nabízí prostory pro firemní akce, školení, seminářů, přednášek, kongresů, konferencí a rodinných oslav, svateb a událostí. K dispozici je ubytování a restaurace. Akci připravíme na klíč.

Web: www.hotel-amerika.cz

Další související informace

YFA - firemní akce

firemní akce teambuilding soukromé akce jachting – Firemní akce a teambuilding na plachetnicích. Připravíme pro Vás nezapomenutelné zážitky na plachetnicích v ČR i v zahraničí. Dopřejte svým klientům, partnerům či zaměstnancům chvíle plné adrenalinu. Firemní regaty na klíč, outdoorové akce a teambuildingy na lodích jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, muže i ženy. Nejsou třeba žádné zkušenosti s jachtingem! Vše probíhá pod dohledem zkušených lektorů. Nabízíme komplexní produkční zajištění firemních akcí (semináře, školení, kongresy).

Outdoor-F, Event Company

Teambuilding, time management, firemní akce – Realizace kurzů týmové spolupráce, komunikace, tvořivosti a vedení týmu. Nabízíme teambuilding - organizaci firemních akcí, zahraniční kurzy, hory, čtyřkolky, intenzivní kurzy, time management, teamwork.

Radost bez starostí

firemní večírek,party,oslava,společenské akce – Chystáte se uspořádat rodinnou oslavu, firemní večírek nebo jen chcete mile překvapit a pohostit své přátele? Chcete, aby byl Váš večírek jedinečný a nezapomenutelný, aby vše klaplo do posledního detailu? Svěřte jeho organizaci nám!

Načítání trvalo 0.0667 sekund.