+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Anděl ubytování Bru

Klíčová slova: Hotel,Anděl,ubytování,Bruntál,Bruntal,Andel,ubyto

E-mail: Hotel-Andelska-Hora-Andel@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2011

Popis: Hotel Anděl nabízí ubytování v příjemném prostředí na kopci Annaberg, s vlastním lyžařským vlekem a sněhovou rolbou pro zimní období. Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v obci Andělská Hora. V blízkosti leží lázně Karlova Studánka a nejvyšší hora Jeseníků - Praděd. Luxusní ubytování v jedno, dvou až čtyřlůžkových pokojích. Moderně zařízené pokoje se sprchovými kouty a WC. Celková kapacita je 43 lůžek. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze.

Web: www.andel-bruntal.az-hotel.net/

Další související informace

Hotel Šedý vlk ubytování

Hotel,Šedý,vlk,ubytování,Harrachov,Sedy,vlk,ubyto – Hotel Šedý vlk nabízí ubytování pro 89 osob. K dispozici je 17 dvoulůžkových pokojů, 8 třílůžkových pokojů a 5 čtyřlůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem a některé pokoje mají vlastní malou terasu s výhledem na okolí.

Hotel Monastery Residence

Hotel,Monastery,Residence,ubytování,Praha,1,ubyto – Hotel Monastery nabízí příjemné a nezapomenutelné ubytování ve 12 pokojích s celkovou kapacitou 35 lůžek. Vybírat můžete z pokojů typu De luxe design, kterých má hotel k dispozici 5, nebo 7 standardních designových pokojů. Hotel disponuje také 2 bezbariérovými pokoji.

Hotel Radun ubytování Luh

Hotel,Radun,ubytování,Luhačovice,Luhacovice,ubyto – V hotelu Radun v Luhačovicích je nabízen hostům čtyřhvězdičkový standard ubytování ve stylově zrekonstruovaných pokojích s balkonem nebo terasou, vlastním příslušenstvím, vybavených televizorem, telefonem, minibarem a připojením k internetu. Hotel Radun v Luhačovicích si zakládá na rodinné atmosféře, maximálním pohodlí a cenově dostupným luxusem.

Načítání trvalo 0.0640 sekund.