+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Anděl ubytování Bru

Klíčová slova: Hotel,Anděl,ubytování,Bruntál,Bruntal,Andel,ubyto

E-mail: Hotel-Andelska-Hora-Andel@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2011

Popis: Hotel Anděl nabízí ubytování v příjemném prostředí na kopci Annaberg, s vlastním lyžařským vlekem a sněhovou rolbou pro zimní období. Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v obci Andělská Hora. V blízkosti leží lázně Karlova Studánka a nejvyšší hora Jeseníků - Praděd. Luxusní ubytování v jedno, dvou až čtyřlůžkových pokojích. Moderně zařízené pokoje se sprchovými kouty a WC. Celková kapacita je 43 lůžek. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze.

Web: www.andel-bruntal.az-hotel.net/

Další související informace

Hotel U Červené židle uby

Hotel,U,Červené,židle,ubytování,Praha,1-Staré,Měs – Hotel U červené židle nabízí stylové a pohodlné ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V každém pokoji je vlastní koupelna (sprchový kout nebo vana), WC, bidet, televizor se satelitním příjmem, telefon, internetová přípojka, lednice a trezor.

Hotel Riviera ubytování N

Hotel,Riviera,ubytování,Nová,Role,Nova,Role,ubyto – K ubytování slouží 51 útulných pokojů 1 až 4 lůžkových. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, Sat-TV převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Vyhovují všem věkovým kategoriím a svou velikostí i rodinám s dětmi

Penzion Kunov ubytování B

Penzion,Kunov,ubytování,Bruntál,Bruntal,ubytovani – Penzion Kunov v Kunově hostům nabízí klidné a útulné ubytování v přírodě. Celková kapacita penzionu Kunov ve vesničce Kunov je 40 lůžek. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a vícelůžkové. Koupelny a toalety jsou na chodbách společné.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.