+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Annahof

Klíčová slova: Hotel Annahof

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Nabízíme Vám ubytování ve 13 jednolůžkových, 18 dvojlůžkových, 8 třílůžkových pokojů a 1 apartmá. V letních měsících jistě oceníte naši letní terasu. K dispozici je vám i naše recepce a směnárna. Využít také můžete náš bar a několik salónků s kapacitou do 100 osob, pro pořádání různých firemních, společenských a soukromých akcí, a VIP centrum pro 7-19 osob, které je vybaveno videem a audiotechnikou. Ve všech saloncích se lze připojit k internetu. U hotelu je velké parkoviště pro 50 automobilů a za hotelem uzavřené parkoviště pro 20 automobilů. Celý Hotel Annahof je bezbariérový.

Web: hotel-annahof.hotel.cz/

Další související informace

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Hodinový hotel Ostrava

hodinový hotel, hodinový hotel Ostrava, hotel – Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že díky našim zkušenostem a vybavení hotelu dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a zpříjmenit Vám Vaše intimní chvíle. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost a ještě jednou diskrétnost.

Hotel Na Havlíčku v Kutné Hoře

Garni hotel Na Havlíčku,Kutná – Hostům nabízíme ubytování v 9 útulných stylových dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je běžná kontinentální snídaně.Recepce k dispozici hostům 7:00-22:00 hod, zajišťuje buzení, praní a čištění prádla, , faxové služby, zajišťování taxi, , okružní prohlídky, pronájem automobilů, půjčovna jízdních kol.Parkoviště osobních automobilů na ulici před budovou hotelu.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.