+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Annahof

Klíčová slova: Hotel Annahof

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Nabízíme Vám ubytování ve 13 jednolůžkových, 18 dvojlůžkových, 8 třílůžkových pokojů a 1 apartmá. V letních měsících jistě oceníte naši letní terasu. K dispozici je vám i naše recepce a směnárna. Využít také můžete náš bar a několik salónků s kapacitou do 100 osob, pro pořádání různých firemních, společenských a soukromých akcí, a VIP centrum pro 7-19 osob, které je vybaveno videem a audiotechnikou. Ve všech saloncích se lze připojit k internetu. U hotelu je velké parkoviště pro 50 automobilů a za hotelem uzavřené parkoviště pro 20 automobilů. Celý Hotel Annahof je bezbariérový.

Web: hotel-annahof.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Bellevue superior

Hotel Bellevue superior – Hotel Bellevue je citlivě renovovaným business class hotelem s moderním konferenčním a gastronomickým zázemím, ležící přímo v srdci kulturního dědictví UNESCO v historickém centru Českého Krumlova, v bezprostřední blízkosti Krumlovského hradu a zámku.

Hotel Schindlerův Háj ve Svitavách

Hotel Schindlerův Háj,Svitavy,ubytování,ubytovani, – Hotel Schindlerův háj disponuje 24-mi dvoulůžkovými pokoji a třemi apartmány. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem, telefonem, připojením na internet a minibarem. Dále je vám k dispozici restaurace s terasou s kapacitou 70 osob, vinárna s nočním provozem.Odpočinout si můžete v naši sauně, soláriu nebo při masážích.

Načítání trvalo 1.5957 sekund.