+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Antik ubytování Pra

Klíčová slova: Hotel,Antik,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Praha,1

E-mail: Hotel-Praha-Antik@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2010

Popis: Pokud hledáte útulné ubytování v samém středu historického centra Prahy, hotel Antik je pro Vás jistě ten pravý, nacházející se v tiché, postranní Dlouhé ulici, 2 minuty od Staroměstského náměstí. Nejbližší zastávka metra je Staroměstská na trase A nebo Náměstí Republiky na trase B. Nacházejí se zde také tramvajové zastávky Dlouhá třída a Náměstí Republiky (tramvaje č. 5,8,14) Kapacita ubytování je 30 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky), které nabízí prvotřídní servis. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, toaletou, telefonem, TV - satelitem a minibarem a přístupem k internetu, samozřejmě zadarmo. Snídaně formou bufetu je již v ceně pokoje. Jednou z předností tohoto klidného hotelu je zahrádka ve dvoře spojená s "Caffe Barem", která láká k vydatné snídani, přijemnému posezení a možnosti pohodové relaxace u šálku dobré kávy nejen po náročných toulkách Prahou.

Web: www.antik-praha-1.rs-hotel.net/

Další související informace

Penzion STAG ubytování Pr

Penzion,STAG,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Praha, – Penzion nabízí kapacitu ubytování o 5 pokojích s kapacitou 9 osob ve 4x dvoulůžkových a 1x jednolůžkovém pokoji. Pokoje jsou nově zrekonstruovány s vlastní koupelnou, WC a satelitní TV. Penzion je vhodný zejména pro mladší klientelu.

Hotel U Zlatého jelena ub

Hotel,U,Zlatého,jelena,ubytování,Praha,1-Staré,Mě – V každém pokoji je luxusní sociální zařízení, televize se satelitním přenosem, telefon s přímou volbou a minibar. Některé koupelny jsou vybaveny vanou s perličkovou/hydromasážní koupelí. Celková kapacita hotelu je 49 lůžek s možností přistýlek.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.