+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Antoň ubytování Telč

Klíčová slova: Hotel,Antoň,ubytování,Telč,Telc,Anton,ubytovani

E-mail: Hotel-Telc-Anton@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Hotel Antoň nabízí stylové ubytování v nově vybudovaných pokojích, zařízených moderním interiérem. K vybavení pokojů patří televizor se satelitními programy, rádio a volně přístupné bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi).

Web: www.hotel-anton-telc.eu

Další související informace

Penzion Petra ubytování T

Penzion,Petra,ubytování,Telč,Telc,ubytovani – Penzion Petra v Telči se nachází v klidné čtvrti malebného města, které je zapsáno na seznamu památek UNESCO, pouhé 3 minuty chůze od centra města. Penzion Petra poskytuje celoroční ubytování ve dvou objektech spojených zahradou. Kapacita penzionu Petra je 14 lůžek v 5 pokojích s možností přistýlek. K penzionu přináleží útulná zahrada s venkovním bazénem, saunou, altánkem, grilováním, houpačkou a zahradním posezením. Hlavní dům - poskytuje ubytování v patře se samostatným vchodem. Jsou zde 3 pokoje - 2, 3 a 4lůžkový, každý s vlastním sociálním zařízením a TV. Pro pokoje je tu kompletně zařízená společná kuchyně, balkon.Zahradní dům - to je ubytování s přímým přístupem na zahradu. V domě jsou 2 pokoje - dvou a třílůžkový každý s vlastním sociálním zařízením, dále je zde kompletně zařízená společná kuchyně. V penzionu Petra poskytují i výlety vlastním mikrobusem s možností přepravy kol. Pokud trávíte v Telčí víkend nebo delší dovolenou, určitě využijete tipy na výlety, které Vám v penzionu Petra rádi poradí.

Penzion Petra ubytování T

Penzion,Petra,ubytování,Telč,Telc,ubytovani – Telč ubytování Penzion Petra poskytuje celoroční ubytování ve dvou objektech spojených zahradou. Kapacita penzionu Petra je 14 lůžek v 5 pokojích s možností přistýlek. K penzionu přináleží útulná zahrada s venkovním bazénem, saunou, altánkem, grilováním, houpačkou a zahradním posezením.

Načítání trvalo 0.3001 sekund.