+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Apartment Hluboká

Klíčová slova: Hotel Apartment Hluboká

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2011

Popis: Uprostřed malebné krajiny Jižních Čech, v centru zámeckého městečka Hluboká nad Vltavou se nachází Hotel Apartment Hluboká. Pro svůj pobyt v Hluboké nad Vltavou si můžete vybrat z 10 prostorných apartmánů, které byly navrženy tak, aby našim hostům poskytovali maximální pohodlí.

Web: apartment-hluboka.hotel.cz/

Další související informace

Andels hotel Praha

Hotel Andels Praha, ubytování v Praze – Hotel Andels Praha nabídka online rezervace ubytování, informace o hotelu a lastminute ceny. Hotel Andels Praha, atraktivní ubytování v Praze, ubytování v hotelu Andels, rezervace online hotelu Andels

Lázeňský hotel Pawlik

Lázeňský hotel Pawlik – Lázeňský hotel Pawlik je místem ideálním pro rodiny s dětmi a aktivní hosty. Je přímo přepojen s lázeňským komplexem Aquaforum, nabízejícím 7 bazénů, tobogány, skluzavky a wellness. Samotný lázeňský hotel Pawlik **** je budovou postavenou v secesním stylu, nabízející komfortní ubytování v pokojích standardně vybavených koupelnou, WC, TV se satelitním příjmem, lednicí, rádiem a telefonem. Dozajista na Vás příjemně zapůsobí nejen klidné prostředí Františkových Lázní, ale také vysoká kvalita nabízených služeb lázeňského hotelu Pawlik ****.

Hotel Korádo

Hotel Korádo – Pohodlné ubytování v novostavbě hotelu Korádo. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí kvalitní služby, je nejmoderněji vybaven, každý pokoj s vlastní koupelnou a příslušenstvím. Pohodlné ubytování v novostavbě hotelu Korádo. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí kvalitní služby, je nejmoderněji vybaven, každý pokoj s vlastní koupelnou a příslušenstvím.

Načítání trvalo 2.0307 sekund.