+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aplaus ubytování Litomyšl

Klíčová slova: Hotel,Aplaus,ubytování,Litomyšl,Litomysl,ubytovani

E-mail: Hotel-Litomysl-Aplaus@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Hotel Aplaus poskytuje ubytování na úrovni, v nekuřáckém prostředí ve dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech ve světovém standardu.Ve vybavení pokojů nechybí TV+SAT,minibar,trezor,telefon,vysoušeč vlasů,internet a klimatizace.

Web: www.aplaus.v-hotel.net/Litomysl.htm

Další související informace

Penzion Kraus ubytování Litomyšl

Penzion,Kraus,ubytování,Litomyšl,Litomysl,ubytovan – Penzion Kraus nabízí ubytování v apartmánech vzdálených necelých 100 m od centra historického města Litomyšle. Současně je zde široká možnost kulturního a sportovního vyžití v historickém prostředí města Litomyšle.

Hotel Sanatorium Westend

Hotel,Sanatorium,Westend,ubytování,Mariánské,Lázn – Hotel Westend se nachází v lázeňském centru města Mariánské Lázně. V těsném sousedství je tedy možnost prožít společenský mariánskolázeňský život např. na lázeňské kolonádě se zpívající fontánou, v městském divadle, nebo klid a potěšení z okolní přírody CHKO Slavkovského lesa.

Penzion V Podzámčí ubytov

Penzion,V,Podzámčí,ubytování,Litomyšl,Litomysl,V, – Penzion V Podzámčí Litomyšl poskytuje k ubytování dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné apartmány. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením- sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, barevný televizor (včetně satelitního příjmu), psací stůl či konferenční stolek.

Načítání trvalo 0.6077 sekund.