+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Arnika ubytování Vi

Klíčová slova: Hotel,Arnika,ubytování,Vimperk,ubytovani

E-mail: Hotel-Kubova-Hut-Arnika@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Šumavský hotel Arnika disponuje 34 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek a samozřejmostí jsou apartmány, které má hotel k dispozici 3. Součástí každého stylově a moderně zařízeného pokoje je samozřejmě vlastní sociální zařízení ( umyvadlo, WC, sprchový kout ), barevný televizor se satelitním příjmem, rádio, telefon a v neposlední řadě balkon.

Web: www.hotel-arnika-vimperk.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Sonáta ubytování Ma

Hotel,Sonáta,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske, – Vám nabízí jednolůžkové i dvojlůžkové pokoje, některé i s možností přistýlky. Hotel disponuje cca 80 lůžky ve 40 pokojích. V rodiném hotelu Sonáta s celoročním provozem se ani během pobytu nemusíte zříci komfortu, na který jste zvyklí.

Hotel Flora ubytování Mar

Hotel,Flora,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske,L – Původní hotel Flora byl otevřen v roce 1881 a patřil rodině uměleckého zahradníka Václava Skalníka (proto název Flora - květina). Václav Skalník byl zakladatelem lázeňských parků a jeho dílo dodnes obdivují všichni návštěvníci města. Dnes nabízí hotel Flora standard tříhvězdičkové kategorie. Hotel Flora má výbornou polohu přímo v centru lázeňské čtvrti, padesát metrů od kolonády a pramenů. Hotel má 69 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, telefonem a televizí se satelitními programy, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek). V ceně za ubytování je již zahrnuta snídaně formou švédských stolů.

Hotel U Červené židle uby

Hotel,U,Červené,židle,ubytování,Praha,1-Staré,Měs – Hotel U červené židle nabízí stylové a pohodlné ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V každém pokoji je vlastní koupelna (sprchový kout nebo vana), WC, bidet, televizor se satelitním příjmem, telefon, internetová přípojka, lednice a trezor.

Načítání trvalo 0.3352 sekund.