+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aron

Klíčová slova: ubytování,restaurace,vlastní parkoviště,internet

E-mail: petra.motalova@religis.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2008

Popis: Ubytování v hotelu Aron v Ostravě Vítkovicích patří mezi nejkvalitnější ubytování uprostřed Ostravy s nejrychlejší dostupností do všech částí Ostravy. Pro ubytované máme vlastní parkoviště s příjezdem zezadu hotelu. Náš hotel má vlastní restauraci.

Web: www.hotel-aron.cz

Další související informace

HOTEL VAGÓNKA

hotel,ubytování,restaurace,kuchyně,jídlo,svatby – Ubytování a stravování v útulném rodinném prostředí za příjemné ceny. Vyhlášená poctivá domácí kuchyně. Ideální partner pro pořádání rautů či banketů, svateb, rodinných oslav a jiných gastronomických akcí.. Možnost stravování - denní MENU-výdej přes ulici.Vhodné pro důchoce a pracovníky firem a institucí.

Penzion Cafe bar- restaurace Plachý ubytování Hrušovany nad Jevišovkou

Penzion,Cafe,bar-,restaurace,Plachý,ubytování,Hru – Pro ubytování menšího počtu hostů jsou v podkroví připraveny útulné pokoje. Ubytování pro větší skupiny zajišťujeme v blízkém ubytovacím zařízení, které disponuje deseti dvoulůžkovými pokoji s příslušenstvím.

Hotel a restaurace Koníče

Hotel,a,restaurace,Koníček,ubytování,Uherské,Hrad – Hotel a restaurace Koníček se nachází v klidné části královského města Uherské Hradiště, v bohatém kraji na březích řeky Moravy, lemovaném od západu pohořím Chřiby a od východu Bílými Karpaty. Mařatice je místo s bohatou vinařskou tradicí s malebnými uličkami s barokními měšťanskými sklepy, které jako stuha lemují vinohrady.

Načítání trvalo 0.1011 sekund.