+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aron

Klíčová slova: ubytování,restaurace,vlastní parkoviště,internet

E-mail: petra.motalova@religis.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2008

Popis: Ubytování v hotelu Aron v Ostravě Vítkovicích patří mezi nejkvalitnější ubytování uprostřed Ostravy s nejrychlejší dostupností do všech částí Ostravy. Pro ubytované máme vlastní parkoviště s příjezdem zezadu hotelu. Náš hotel má vlastní restauraci.

Web: www.hotel-aron.cz

Další související informace

Ubytování restaurace 96 u

Ubytování,restaurace,96,ubytování,Košice,Kosice,u – Restaurace 96 nabízí ubytování v jihočeských Košicích u Plané Nad Lužnicí na cyklotrasách směr Červená Lhota, zřícenina hradu Choustník, Kozí hrádek nebo Veselý nad Lužnicí, v klidném prostředí lesů a rybníků.

Hotel Konvice ubytování Č

Hotel,Konvice,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml – V historickém centru města Český Krumlov, jen několik kroků od náměstí stojí hotel "Konvice". Budova hotelu (první písemná zmínka z roku 1539) prošla v roce 1992 celkovou rekonstrukcí. Díky architektonicky zajímavé technologii, která připomíná pana Eschera, nenajdete dva stejné pokoje. Známá restaurace Konvice se 130 místy je otevřená každý den od 8:00 do 22:00 a po celý den nabízí teplou kuchyni. Věnovat se Vám bude příjemný personál. Kuchyně se specializuje hlavně na tradiční česká jídla, ale i na mezinárodní kuchyni, kterou restaurace také vyniká, včetně nabídky čerstvých ryb a zvěřiny, a nechybí sladkosti, moučníky, dorty a dezerty.

Chata Vatra ubytování Špi

Chata,Vatra,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleruv, – O ubytování se postará 50 lůžek celkem v 15-ti pokojích, v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením, jedním pokojem se sprchou, pěti pokoji s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji. Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky. V ceně pobytu je zahrnut dovoz z parkovište na chatu na snežném skůtru, který bude pro Vás zážitkem.

Načítání trvalo 0.0928 sekund.