+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aron

Klíčová slova: ubytování,restaurace,vlastní parkoviště,internet

E-mail: petra.motalova@religis.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2008

Popis: Ubytování v hotelu Aron v Ostravě Vítkovicích patří mezi nejkvalitnější ubytování uprostřed Ostravy s nejrychlejší dostupností do všech částí Ostravy. Pro ubytované máme vlastní parkoviště s příjezdem zezadu hotelu. Náš hotel má vlastní restauraci.

Web: www.hotel-aron.cz

Další související informace

Penzion a Restaurace Šima

Penzion,a,Restaurace,Šimanda,ubytování,Praha,9-Ky – Restaurace a Penzion Šimanda, s krásným výhledem na Kyjský rybník, se nachází v klidné vilové části Prahy - Kyje, s výborným dopravním spojením do centra hlavního města. Nově zrekonstruovaný a zařízený penzion Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu v 1 tří a 1 čtyřlůžkovém pokoji a ve 2 dvoulůžkových pokojích. Dále v 8 dvoulůžkových pokojích a 1 třílůžkovém pokoji, tyto jsou s možností přistýlky. Lze ubytovat také jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji.Na každém pokoji je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo), Wi-Fi a TV zdarma. Pevný internet pro Vás v recepci zdarma, na patře společná kuchyňka. K většině pokojů patří balkon s výhledem na Kyjský rybník. Vlastní parkoviště u penzionu zdarma.

Pension Magda-Babylon

ubytování,penzion,pension,Babylon,Český les, – Levné ubytování v Pensionu Magda v letovisku Babylon v okrese Domažlice,region Český les - Chodsko. Penzion se nachází nad horní hrází známého babylonského přírodního koupaliště a poskytuje překrásný výhled na Čerchov - vrchol Českého lesa. Ubytování je vhodné zejména pro turisty, cyklisty a rodiny s dětmi, případně pro firemní ubytování. V okolí penzionu se nachází množství cyklostezek a turistických tras. Více o penzionu a okolí na www.pensionmagda.cz

Načítání trvalo 0.0816 sekund.