+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Art

Klíčová slova: Hotel Art

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2011

Popis: Hledáte-li v Písku ubytování na úrovni, pak jste na správném místě. Kompletní rekonstrukce hotelu Art byla dokončena v roce 2009 a vybavení pokojů tomu plně odpovídá. Naše snaha zachovat historickou atmosféru budovy nijak neomezuje pohodlí Vás - našich návštěvníků. Hotel Art uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Hotel Art je postaven z kvalitních a zvukotěsných materiálů. Klademe důraz na poskytování maximálního soukromí každému návštěvníkovi. Vy si tak můžete užívat nerušené pohody. Hotel je vybavený výtahem, který vám zajistí pohodlný pohyb mezi čtyřmi patry hotelu i podzemní vinárnou.

Web: hotel-art.hotel.cz/

Další související informace

Andels hotel Praha

Hotel Andels Praha, ubytování v Praze – Hotel Andels Praha nabídka online rezervace ubytování, informace o hotelu a lastminute ceny. Hotel Andels Praha, atraktivní ubytování v Praze, ubytování v hotelu Andels, rezervace online hotelu Andels

Lázeňský hotel Pawlik

Lázeňský hotel Pawlik – Lázeňský hotel Pawlik je místem ideálním pro rodiny s dětmi a aktivní hosty. Je přímo přepojen s lázeňským komplexem Aquaforum, nabízejícím 7 bazénů, tobogány, skluzavky a wellness. Samotný lázeňský hotel Pawlik **** je budovou postavenou v secesním stylu, nabízející komfortní ubytování v pokojích standardně vybavených koupelnou, WC, TV se satelitním příjmem, lednicí, rádiem a telefonem. Dozajista na Vás příjemně zapůsobí nejen klidné prostředí Františkových Lázní, ale také vysoká kvalita nabízených služeb lázeňského hotelu Pawlik ****.

Hotel Wellness hotel Pod Kyčmolem v Horní Lomné

hotel, ubytování, Hotel Wellness hotel Pod – Čtyřhvězdičkový wellnes hotel Pod Kyčmolem leží v malebné části Těšínských Beskyd v obci Horní Lomná. Moderní vybavení horského hotelu Vám nabízí nadstandardní ubytování převážně v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech s možností přistýlky. Je rovněž vhodným místem pro Vaše oslavy, svatby či obchodní jednání, kongresy, semináře i přednášky. Samozřejmostí je široká nabídka hotelového wellness a v neposlední řadě vlastní pivo vyráběné v prostorách zdejšího hotelového pivovaru. Náš nekuřácký hotel je bezbariérový s celoročním provozem.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.