+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Assenzio Prague

Klíčová slova: Hotel Assenzio Prague

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Hotel Assenzio nabízí komfortní ubytování v samém centru historické části hlavního města Prahy - Malé strany. Hotel Assenzio disponuje 69 pohodlně a luxusně vybavenými pokoji, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, TV + SAT, připojení k internetu. V letních měsících jistě oceníte výhody klimatizace, pocit bezpečí dodá trezor přímo na pokoji.

Web: hotel-assenzio.hotel.cz/

Další související informace

Andels hotel Praha

Hotel Andels Praha, ubytování v Praze – Hotel Andels Praha nabídka online rezervace ubytování, informace o hotelu a lastminute ceny. Hotel Andels Praha, atraktivní ubytování v Praze, ubytování v hotelu Andels, rezervace online hotelu Andels

Albion Hotel Prague Congr

Albion Hotel Prague Congress Center – Hotel Albion nabízí ubytování v různých kategoriích pokojů. Nyní můžete využít i služeb wellness centra. Parkování v areálu je zdarma, stejně tak WiFi ve společných prostorách celého hotelu. Hotel Albion nabízí ubytování v různých kategoriích pokojů. Nyní můžete využít i služeb wellness centra. Parkování v areálu je zdarma, stejně tak WiFi ve společných prostorách celého hotelu.

Hotel KOTVA

Hotel KOTVA – Hotel Kotva se nachází v lázeňském městě Janské Lázně, které je známé i jako významné centrum sportovně-rekreačních aktivit. Hotel Kotva se nachází v lázeňském městě Janské Lázně, které je známé i jako významné centrum sportovně-rekreačních aktivit.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.