+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aston, Bratislava

Klíčová slova: hotel bratislava, business hotel

E-mail: recepcia@hotelaston.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2008

Popis: Moderní business hotel v širším centru Bratislavy, velkoryse řešené prostorné pokoje s klimatizací, stylová hotelová restaurace, moderní konferenční místnosti, elegantní a příjemné prostředí, hotelové služby s vysokým standardem.

Web: www.hotelaston.sk/

Další související informace

Hotel ZLATÁ HVĚZDA

Hotel ZLATÁ HVĚZDA – V historickém centru rodiště slavného hudebního skladatele Bedřicha Smetany se nachází útulný hotel Zlatá Hvězda Najdete zde ubytování ve 30 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, televizí s příjmem satelitních programů, telefonem a minibarem, využít můžete také vysokorychlostního bezdrátového připojení k internetu. Některé z pokojů nabízí kouzelný výhled na náměstí s podloubím, renesanční zámek a piaristický klášter. Nechcete - li opouštět hotel, čeká na Vás v Hotelu Zlatá Hvězda například sauna nebo fitness, v blízkém okolí hotelu můžete vyzkoušet například tenis, squash, bowling, nebo pétanque. A když už jednou do Litomyšle zavítáte, neměli byste zapomenout na prohlídku zdejšího zámku.

Hotel Mědínek

Hotel Mědínek – Hotel Mědínek je umístěn na náměstí v historickém jádru města Kutná Hora. Hotel Mědínek je zařazen do kategorie ***, ale nabízí služby srovnatelné s hotely vyšší kategorie. Kapacita hotelu je 120 lůžek/50 pokojů a apartmá. Všechny jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou s vysoušečem vlasů, TV + SAT, ledničkou, trezorem pro úschovu věcí a WiFi intenetem.

Rodinný hotel

hotel, hotely, pobyty, hotel Karlovy Vary – Příjemné prostředí pro vaši dovolenou nebo prodloužený víkend zajistí rodinný hotel Karlovy Vary. Je situovaný do tichého prostředí. K dispozici je bazén, velká zahrada, parkoviště a další. Připravené jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Načítání trvalo 2.5127 sekund.