+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Augustiniánský dům

Klíčová slova: Augustiniansky dum, Augustian, lázně Luhačovice

E-mail: recepce@augustian.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2009

Popis: Luxusní wellness & spa hotel v Luhačovicích. Komfortní ubytování, špičková restaurace se zážitkovou gastronomii a široká nabídka relaxace v moderním wellness centru. Zajišťujeme rovněž firemní akce, konference, kongresy, svatby apod.

Web: www.augustian.cz/

Další související informace

Lázně v Čechách

Lázně, lázně bohdaneč, lázně třeboň, lázně hodonín – Lázně pro ideální odpočinek a relaxaci. České lázně nabízí jedinečnou příležitost pro regeneraci vašeho ogranismu. Široká nabídka lázeňských programů, detailní informace o lázních a lázeňských hotelech v ČR. Vyberte si lázně pro vaši dovolenou.

Mobilheim Plzeň

mobilní domy, mobilní dům, mobilheim – Mobilheim Plzeň je jeden z největších dodavatelů mobilních domů, jinak taky mobilheimů, v ČR. Námi dodávané mobilní domy jsou zárukou kvality a ověřených zkušeností. Nabízíme mobilní domy předních značek výrobců.

ESPLANADE v Mariánských Lázních

ESPLANADE, ubytování Mariánské Lázně – Hotel Esplanade sídlí v honosné budově inspirované antickým slohem. Blízké okolí hotelu je pokryto zeleným parkem a půvabným lesem. Na hosty čeká ubytování v 89 luxusně zařízených pokojích, z nichž 23 jsou apartmány a dva mezonetové apartmány, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Celková kapacita hotelu je 179 lůžek. Milovníci odpočinku mohou zavítat do hotelového wellness a vychutnat si mnoho relaxačních, léčebných či zeštíhlujících procedur pod dohledem zkušených odborníků. Hosté jistě využijí precizně udržované golfové hřiště s profesionálními trenéry, služby kosmetického a kadeřnického centra nebo nabídku sportovních aktivit. Nechybí prostorné parkoviště s monitorovacím systémem.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.