+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel AVANTI

Klíčová slova: Hotel AVANTI

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: AVANTI Hotel v <a href="http://hotel.cz/brno/">Brně</a> leží nedaleko městského centra, v těsné blízkosti nově otevřené Hokejové haly dětí a mládeže za Lužánkami.<p> Hotel AVANTI nabízí ubytování ve zrekonstruovaných a nově vybavených pokojích pro 250 osob. Hotel disponuje 90ti dvoulůžkovými pokoji a osmi apartmány.<p> Gastronomické služby hotelu jsou poskytovány ve dvou restauracích s celkovou kapacitou 180 míst a Café baru s kapacitou 25 osob. Těšit se návštěvníci mohou na tradiční českou kuchyni.<p> Kongresové sály a salonky, vybavené nejmodernější technikou, jsou ideální pro pořádání všech druhů firemních i rodinných akcí.<p> Hotel Avanti se nachází v městské části Brno-Královo Pole, která nabízí řadu možností, jak naložit s volným časem. Ať už jde o návštěvu divadla Semilaso, prohlídku Technického musea nebo třeba příjemně strávené odpoledne na plaveckém stadionu Kometa Brno. Last minute sleva 20% platí v termínech 3. - 10.1., 17. - 22.1., 24. - 28.1.2010!

Web: avanti.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Na Kafkové v Ostravě

hotel, hotel ostrava, hotel v ostravě, na kafkové – Hotel je umístěn v samotném centru Ostravy, zabírá první dvě podlaží nově zrekonstruovaného prvorepublikového domu a nabízí hostům 18 stylových pokojů. hotel, hotel ostrava, hotel v ostravě, na kafkové

Hotel Admiral v Říčanech

Hotel Admiral,ubytování v – Hotel Admiral nabízí ubytování v klidné části obce Říčany u Brna, v blízkosti lesa,rybníku a tenisových kurtů.Hotel Admiral (EXIT 178) se nachází 3 km od AUTOMOTODROMU BRNO aBrněnské veletrhy a výstavy v Brně jsou cca 10 minut autem. K ubytování v hotelu Admiral jsou k dispozici jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a apartmány s ubytovací kapacitou 50 lůžek. Každý hotelový pokoj je adekvátně vybaven v tříhvězdičkové kvalitě, samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC, televize atelefon s přímou volbou. Součástí hotelu je i parkoviště pro hosty.

Hotel PALACKÝ v Karlových Varech

Hotel PALACKÝ,ubytování v Karlových – Hotel Palacký (původně dům Červené srdce) se nachází v centru lázeňské zóny na věhlasné Staré Louce a stojí na svém místě na levém břehu říčky Teplé.Pro naše hosty máme připravené pohodlné ubytování v šestnácti dvoulůžkových a čtyřech jednolůžkových pokojích s možností přistýlky, k pobytu však nabízíme také jeden prostorný rodinný pokoj, popřípadě apartmán pro čtyři osoby. Hotelová budova je vybavena moderním výtahem, samozřejmostí je bezplatné ViFi připojení k internetu, stejně jako nekuřácké prostředí. Hosté si s sebou mohou přivézt a za nevelký poplatek mít na svém pokoji menší domácí zvířata. Hotel disponuje několika vlastními parkovacími místy, což není v lázeňské zóně běžné.

Načítání trvalo 1.9057 sekund.