+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel AVANTI

Klíčová slova: Hotel AVANTI

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: AVANTI Hotel v <a href="http://hotel.cz/brno/">Brně</a> leží nedaleko městského centra, v těsné blízkosti nově otevřené Hokejové haly dětí a mládeže za Lužánkami.<p> Hotel AVANTI nabízí ubytování ve zrekonstruovaných a nově vybavených pokojích pro 250 osob. Hotel disponuje 90ti dvoulůžkovými pokoji a osmi apartmány.<p> Gastronomické služby hotelu jsou poskytovány ve dvou restauracích s celkovou kapacitou 180 míst a Café baru s kapacitou 25 osob. Těšit se návštěvníci mohou na tradiční českou kuchyni.<p> Kongresové sály a salonky, vybavené nejmodernější technikou, jsou ideální pro pořádání všech druhů firemních i rodinných akcí.<p> Hotel Avanti se nachází v městské části Brno-Královo Pole, která nabízí řadu možností, jak naložit s volným časem. Ať už jde o návštěvu divadla Semilaso, prohlídku Technického musea nebo třeba příjemně strávené odpoledne na plaveckém stadionu Kometa Brno. Last minute sleva 20% platí v termínech 3. - 10.1., 17. - 22.1., 24. - 28.1.2010!

Web: avanti.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Balkán v Praze

Hotel Balkán,ubytování v Praze,ubytovani, – Náš rodinný hotel nabízí comfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sejfem a rádiem. Dále je možnost zapůjčení SAT-TV.V hotelu Balkán je možné takévyužít saunu s relaxačním prostorem .K hotelu také patří restaurace, která nabízí výbornou českou kuchyni.

HOTEL VLADAŘ PRAHA v Praze

HOTEL VLADAŘ PRAHA,ubytování v Praze, – Hotel Vladař Praha v Praze je obchodní a secesní hotel, který se nachází v příjemném a klidném prostředí staré Krče, 3 minuty od dálnice Praha-Brno, 6 minut od metra, V každém z pokojů hotelu se nachází vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, bezpečnostní trezor, minibar a telefon. V hotelu je Vám k dispozici nonstop recepce, lobby bar a pokojový servis nápojů. V kuchyni hotelové restaurace lze ochutnat pokrmy z tradiční staropražské kuchyně a zvěřiny, ale i mezinárodní kuchyně a k dispozici je dále široký výběr ryb.Hotel má vlastní parkoviště a garáž.Hotel nabízí sportovní vyžití v dosahu hotelu jako například fitness, venkovní tenisové kurty, whirpool, golf, krytý bazén, squash, bowling, disko atd.

Načítání trvalo 0.0859 sekund.