+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel AVANTI

Klíčová slova: Hotel AVANTI

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: AVANTI Hotel v <a href="http://hotel.cz/brno/">Brně</a> leží nedaleko městského centra, v těsné blízkosti nově otevřené Hokejové haly dětí a mládeže za Lužánkami.<p> Hotel AVANTI nabízí ubytování ve zrekonstruovaných a nově vybavených pokojích pro 250 osob. Hotel disponuje 90ti dvoulůžkovými pokoji a osmi apartmány.<p> Gastronomické služby hotelu jsou poskytovány ve dvou restauracích s celkovou kapacitou 180 míst a Café baru s kapacitou 25 osob. Těšit se návštěvníci mohou na tradiční českou kuchyni.<p> Kongresové sály a salonky, vybavené nejmodernější technikou, jsou ideální pro pořádání všech druhů firemních i rodinných akcí.<p> Hotel Avanti se nachází v městské části Brno-Královo Pole, která nabízí řadu možností, jak naložit s volným časem. Ať už jde o návštěvu divadla Semilaso, prohlídku Technického musea nebo třeba příjemně strávené odpoledne na plaveckém stadionu Kometa Brno. Last minute sleva 20% platí v termínech 3. - 10.1., 17. - 22.1., 24. - 28.1.2010!

Web: avanti.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Roosevelt Litoměřic

roosevelt, roosvelt, rosevelt, unterkunft, hotel – Hotel Roosevelt se nachází nedaleko historického centra města Litoměřice. Hotel disponuje celkem dvaatřiceti standardně vybavenými pokoji, vlastní restaurací, parkovištěm a garáží pro Vaše automobily či jízdní kola.

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Hodinový hotel Ostrava

hodinový hotel, hodinový hotel Ostrava, hotel – Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že díky našim zkušenostem a vybavení hotelu dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a zpříjmenit Vám Vaše intimní chvíle. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost a ještě jednou diskrétnost.

Načítání trvalo 1.6231 sekund.