+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel AVANTI

Klíčová slova: Hotel AVANTI

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: AVANTI Hotel v <a href="http://hotel.cz/brno/">Brně</a> leží nedaleko městského centra, v těsné blízkosti nově otevřené Hokejové haly dětí a mládeže za Lužánkami.<p> Hotel AVANTI nabízí ubytování ve zrekonstruovaných a nově vybavených pokojích pro 250 osob. Hotel disponuje 90ti dvoulůžkovými pokoji a osmi apartmány.<p> Gastronomické služby hotelu jsou poskytovány ve dvou restauracích s celkovou kapacitou 180 míst a Café baru s kapacitou 25 osob. Těšit se návštěvníci mohou na tradiční českou kuchyni.<p> Kongresové sály a salonky, vybavené nejmodernější technikou, jsou ideální pro pořádání všech druhů firemních i rodinných akcí.<p> Hotel Avanti se nachází v městské části Brno-Královo Pole, která nabízí řadu možností, jak naložit s volným časem. Ať už jde o návštěvu divadla Semilaso, prohlídku Technického musea nebo třeba příjemně strávené odpoledne na plaveckém stadionu Kometa Brno. Last minute sleva 20% platí v termínech 3. - 10.1., 17. - 22.1., 24. - 28.1.2010!

Web: avanti.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Hodinový hotel Ostrava

hodinový hotel, hodinový hotel Ostrava, hotel – Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že díky našim zkušenostem a vybavení hotelu dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a zpříjmenit Vám Vaše intimní chvíle. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost a ještě jednou diskrétnost.

Hotel Schindlerův Háj ve Svitavách

Hotel Schindlerův Háj,Svitavy,ubytování,ubytovani, – Hotel Schindlerův háj disponuje 24-mi dvoulůžkovými pokoji a třemi apartmány. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem, telefonem, připojením na internet a minibarem. Dále je vám k dispozici restaurace s terasou s kapacitou 70 osob, vinárna s nočním provozem.Odpočinout si můžete v naši sauně, soláriu nebo při masážích.

Načítání trvalo 0.0918 sekund.