+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Barborka

Klíčová slova: Lipno, Hochficht, ubytování

E-mail: info@hotel-barborka.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2009

Popis: Jsme luxusní rodinný hotel u lipenské přehrady. CHKO Šumava a Lipno nabízí možnosti koupání, rybaření, tenis, golf, cykloturistika, yachting, houbaření, lyžování Hochficht, Kramolín. Klidová zóna pro aktivní odpočinek v blízkosti písečné pláže (50m).

Web: www.hotel-barborka.cz

Další související informace

Hotel Villa Mayer

Hotel Villa Mayer, hotel, ubytování – Jedná se o malý rodinný hotel Mayer v klidném prostředí jichovýchodního kraje Prahy, nabízí příjemné ubytování za velmi přijatelné ceny. Ubytování jsme pro vás připravili v šesti dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Hotel Villa Mayer nabízí odvoz z letiště a nádraží v Praze zdarma. Pro relaxaci a uvolnění je možnost využití sauny.

Old Town Square Hotel

Old Town Square Hotel, hotel, ubytovani – Hotel Old Town Square se nachází v historické budově z 13 století, uvnitř na Vás však čeká absolutní komfort a moderní design. Hotel se nachází v samotném centru historické Prahy a z jeho oken je nádherný výhled na Orloj, hrad a mnoho dalších historických památek. Hotel má 10 jedinečných pokojů, skládajících se ze 3 dvoulůžkových pokojů, 3 pokojů pro juniory a 4 rodinných pokojů, které jsou označeny standardem 5* a vybaveny nábytkem moderního designu. Hotel nabízí ubytování včetně snídaně a dalších služeb, např. zprostředkování tůr, hlídání dětí, beauty služby, zajištění taxi přepravy a mnoho dalších, včetně business služeb pro naší corporátní klientelu.

Penzion v Gruntě

Penzion v Gruntě, penzion, ubytovani – Restaurant - penzion V Gruntě nabízí svým hostům pohodlné ubytování a kvalitní stravu v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Dolní Údolí. Náš rodinný penzion nabízí 23 lůžek v pěti dvoulůžkových, třech třílůžkových a v jednom čtyřlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a připojením na WiFi internet. V naší restauraci můžete využít nabídky stravování formou polopenze, snídaně bufetová, večeře výběr ze dvou jídel, případně dle individuálního přání, oběd je možné si objednat v naší restauraci.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.