+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Barónka

Klíčová slova: Hotel Barónka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2010

Popis: Hotel Barónka nabízí kvalitní a komfortní ubytování ve 125 jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech v tříhvězdičkové i čtyřhvězdičkové třídě. Svým umístěním v klidné lokalitě, avšak s dobrou dopravní dostupností (v blízkostí dálničního obchvatu D61 a bratislavského letiště - cca 10 minut) je ideálním místem pro obchodní cestující. Svým vybavením však nabídne útulné a komfortní ubytování pro jakékoliv typy pobytů.

Web: hotel-baronka.hotely24.sk/ubytovani/

Další související informace

Hotel Hvězda v Chebu

Hotel HVĚZDA, ubytování Cheb,ubytovani, – Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad .K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class. Parkování pro hosta zdarma,V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Equitana Hotel Resort v Březnici

Equitana Hotel Resort ,ubytování v – Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. K dalšímu vybavení hotelu patří příjemná resturace se zimní zahradou, letní terasou, kongresové salonky, wellness centrum, dětské hřiště, jízdárna a řada dalších sportovišť.

Hotel Macocha v Blansku

Hotel Macocha,ubytování v – Hotel se nachází 1 km od centra města Blansko na příjezdu od Brna. K ubytování v hotelu jsou dostupné jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Pro skupiny 4-6 osob je k dipozici apartmán. Ve vybavení hotelu Macocha u každého pokoje najdete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí.V hotelu Macocha v Blansku se podávají pouze snídaně, ale vzhledem k tomu, že na každém z pokojů se nachází plně vybavená kuchyně, předpokládá se, že ostatní stravování si zajistí hosté sami. Pokud přece jen dáváte přednost hotové stravě, necelé 3 km se nachází město Blansko, kde o restaurace a stravovací zařízení není nouze.Pro hosty je k dispozici uzamčené hotelové parkoviště.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.