+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Barónka

Klíčová slova: Hotel Barónka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2010

Popis: Hotel Barónka nabízí kvalitní a komfortní ubytování ve 125 jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech v tříhvězdičkové i čtyřhvězdičkové třídě. Svým umístěním v klidné lokalitě, avšak s dobrou dopravní dostupností (v blízkostí dálničního obchvatu D61 a bratislavského letiště - cca 10 minut) je ideálním místem pro obchodní cestující. Svým vybavením však nabídne útulné a komfortní ubytování pro jakékoliv typy pobytů.

Web: hotel-baronka.hotely24.sk/ubytovani/

Další související informace

hotel PALACE

hotel PALACE – Hotel Palace je zrekonstruovaný hotel, který je obklopen krásnou podtatranskou přírodou, přímo v centru Nového Smokovce. Hotel je zaměřen zejména na odpočinek a relax hostů, kongresové služby a v zimní sezoně lyžování. V komplexu mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé lázeňské procedury. Součástí objektu je recepce, směnárna, výtah, restaurace, kavárna, denní bar, zimní zahrada, místnost na společenské a karetní hry, prodej suvenýrů.

Hotel Romance Puškin

Hotel Romance Puškin – Hotel Romance se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády. K dispozici jsou prostorné a stylově vybavené jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, dva rodinné apartmenty a dva Suite Exclusive.

Hotel Bella v Praze

hotel, Hotel Bella, Bella, ubytování, Praha, – Hotel Bella v Praze je nový, stylový hotel, situovaný v areálu historické usedlosti, který byl otevřen v říjnu 2007. Hotel Bella v Praze se nachází zhruba 12 minut od historického centra Prahy a nákupních zón, kam se hosté pohodlně dopraví, neboť v blízkosti hotelu je stanice metra i tramvají.

Načítání trvalo 0.0518 sekund.