+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Barónka

Klíčová slova: Hotel Barónka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2010

Popis: Hotel Barónka nabízí kvalitní a komfortní ubytování ve 125 jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech v tříhvězdičkové i čtyřhvězdičkové třídě. Svým umístěním v klidné lokalitě, avšak s dobrou dopravní dostupností (v blízkostí dálničního obchvatu D61 a bratislavského letiště - cca 10 minut) je ideálním místem pro obchodní cestující. Svým vybavením však nabídne útulné a komfortní ubytování pro jakékoliv typy pobytů.

Web: hotel-baronka.hotely24.sk/ubytovani/

Další související informace

Hotel Mariánské Lázně

Hotel Mariánské Lázně, Golf hotel Mariánské lázně – Luxusní hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních. Luxusní ubytování v Mariánských Lázních, v klidném prostředí s výhledem na město, nedaleko golfového hřiště. Hotel Mariánské Lázně, Golf hotel Mariánské lázně

Hotel Colloseum - U Černé

Hotel Colloseum - U Černého Koníčka – Budova hotelu Colloseum - Černý Koníček byla postavena již ve 13.století. <p> Recepce s nepřetržitou službou, prádelna, nekuřácké pokoje, telefon s přímou volbou, internetové wi-fi připojení, satelitní TV, garáž (za poplatek) nedaleko hotelu, směnárna, pobyt se zvířaty povolen, snídaně formou bufetu, zajištění transferů letiště-hotel-letiště.

Hotel Zámeček v Jetřichovicích

Hotel Zámeček,ubytování v – Hotel Zámeček se nachází v Jetřichovicích a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Vybrat si můžete ze standardních dvoulůžkových nebo rodinných pokojů s vlastním příslušenstvím vybavené sprchou nebo vanou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou. Executive Floor &#8211; první poschodí zámecké budovy nabízí ubytování pro náročnější klientelu - prostorné apartmá s nádherným výhledem či stylově zařízené zámecké pokoje s kvalitně vybavenou koupelnou. Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci, která nabízí široký výběr českých jídel i mezinárodní kuchyně .Internetové připojení, parkování u hotelu.

Načítání trvalo 1.5989 sekund.