+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Belis

Klíčová slova: Hotel Belis

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2010

Popis: Tříhvězdičkový Hotel Belis nabízí ubytování v komfortně zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích, které svojí útulností poskytnou hostům pocit domova a soukromí. K dispozici je 8 jednolůžkových, 4 dvoulůžkové pokoje a 2 dvoulůžkové pokoje LUX. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené vlastním koupelnou (sprcha+WC+bidet), minibarem, TV se satelitním příjmem, trezorem, telefonem a možností připojení na internet. V letních měsících si můžete vychutnat posezení v krásně upravené hotelové zahradě s možností uspořádání gril-party spojené například s ochutnávkou vín z místního regionu. Pro firemní zákazníky též připravíme prostory pro menší školení, nebo obchodní jednání. Díky své poloze v nížině mezi horským masívem Považského Inovca a částí Nitranské pahorkatiny je náš hotel vhodným útočištěm pro turisty a cykloturisty, kteří se rozhodli objevovat krásy okolní přírody.

Web: hotel-belis.hotely24.sk/

Další související informace

hotel PALACE

hotel PALACE – Hotel Palace je zrekonstruovaný hotel, který je obklopen krásnou podtatranskou přírodou, přímo v centru Nového Smokovce. Hotel je zaměřen zejména na odpočinek a relax hostů, kongresové služby a v zimní sezoně lyžování. V komplexu mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé lázeňské procedury. Součástí objektu je recepce, směnárna, výtah, restaurace, kavárna, denní bar, zimní zahrada, místnost na společenské a karetní hry, prodej suvenýrů.

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Načítání trvalo 1.9046 sekund.