+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bellevue superior u

Klíčová slova: Hotel,Bellevue,superior,ubytování,Český,Krumlov,C

E-mail: Hotel-Cesky-Krumlov-Bellevue-Superior@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2010

Popis: Hotel Bellevue se nachází na pěší zóně v centru Českého Krumlova, pouze dvě minuty pěšky od krumlovského zámku ve směru k Budějovické bráně. První dochovaný písemný záznam o jeho existenci se datuje rokem 1561. V O pohodlí v hotelu Bellevue se postará 59 komfortních, zcela renovovaných pokojů se satelitní TV, trezorem, ISDN-internetovou přípojkou a telefonem. Pro náročnější hosty jsou k dispozici 3 prostorné junior suites, z nichž každý má svůj unikátní šarm, 1 bezbariérový pokoj a 3 velkoryse pojaté apartmány v rámci Executive floor. Čas příjezdu: Od 14:00V prostorách hotelu Bellevue na Vás bude čekat malebná a útulná restaurace Le Jardin, kde je hostům servírována velkoryse koncipovaná buffetová snídaně. Na restauraci navazuje vinný sklípek s širokou a neustále doplňovanou paletou nabídky domácích i zahraničních vín.

Web: www.bellevue-superior-cesky-krumlov.az-hotel.net/

Další související informace

Hotel Vltava ubytování Če

Hotel,Vltava,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krumlo – Tříhvězdičkový rodinný hotel Vltava se nachází nedaleko historického centra Českého Krumlova. Přímá poloha hotelu je v klidné čtvrti Horní Brána nedaleko sinice č.157, ve směru Český Krumlov Kaplice. Hosté ocení klid v Hotelová restaurace hostům nabízí celodenní stravování zahrnující jihočeské speciality, pizzu a výběr ze světové kuchyně. Možost i vegetariánské stravy. Hosté mohou využívat i salónek s kapacitou 30 míst , vhodný k soukromým a firemním večírkům.Parkování mohou hosté využít na přilehlém parkovišti. Na recepci je možnost internetu a faxu. Na recepci si hosté mohou zajistit vstupenky do městského či otáčivého hlediště ,vyřídit rezervaci v krumlovských restauracích, doporučit kam za zábavou. Možnost zajistit průvodce nebo překldatele.

Penzion Albatros ubytován

Penzion,Albatros,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Penzion Albatros se nachází nedaleko centra města Český Krumlov, směrem na Rožumberk nad Vltavou na ulici 5. května 314 ve čtvrti Plešivec.Penzion nabízí hostům 12 vkusně zařízených pokojů z toho je 10 dvoulůžkových pokojů a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky.Pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou a TV. Je zde připojení k internetu přes WIFI zdarma.Hosté mají k dispozici jídelnu, kde je možnost posezení a v ranních hodinách posnídat. Dále je zde letní terasa, kde si mohou hosté odpočinout po procházce krásným historickým městem Český Krumlov. V okolí hosté naleznou bohatý výběr restaurací a ostatních podniků aťuž jenom na posezení či na zahnání hladu klasickou českou pochoutkou nebo mezinárodní specialitou.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.