+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Besídka ubytování S

Klíčová slova: Hotel,Besídka,ubytování,Slavonice,Besidka,ubytova

E-mail: Hotel-Slavonice-Besidka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2010

Popis: V hotelu Besídka je nabízeno 9 dvojlůžkových pokojů s možnosti doplnění o 1 až 4 přistýlky. Každý pokoj Vás očaruje svým stylem a vyjímečností. Všechny pokoje jsou velmi dobře sociálně vybavené v němž se nachází koupelna a WC na pokoji, TV+SAT a připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Web: www.hotel-besidka-slavonice.az-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Motorest Děbolín ub

Hotel,Motorest,Děbolín,ubytování,Jindřichův,Hrade – K dispozici jsou dva čtyřlůžkové, jeden dvojlůžkový a dva pokoje rodinné apartmá. Pokoje mají vlastní sociální vybavení, TV a rádio. Motorest Děbolín je zaměřen výhradně na českou kuchyni, včetně specialit. Vážíme si zákazníků, kteří se k nám stále vracejí z důvodu dobrého jídla a pití.

Hotel Zámeček ubytování R

Hotel,Zámeček,ubytování,Raspenava,Zamecek,ubytova – Hotel Zámeček v Raspenavě má kapacitu 49 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízení, TV+SAT a s možností přistýlky. V hotelové části je možnost parkování v uzavřeném areálu. Firmám či různým agentůrám jsou nabízeny vybavené prostory pro jednání, pořádání seminářů a školení. Ve společných prostorách hotelu Zámeček v Raspenavě je dostupné bezplatné Wi-Fi a v prostorném salonu hrává hudba k tanci.

Načítání trvalo 0.3767 sekund.