+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bílá růže Písek

Klíčová slova: hotel, hotely, ubytování

E-mail: hotelbilaruze@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2010

Popis: Nabízíme v zrekonstruovaném hotelu ubytování a stravování v centru města s garáží. Zajistíme firemní večírky, catering, svatby, školení, VIP, velikonoční a romantické pobyty, kongresy, prezentace. Kongresová turistika. Hokejové pobyty.

Web: www.hotelbilaruze.cz

Další související informace

Hotel na Jánské, Kroměříž

hotel, ubytování, kroměříž, jánská, restaurace – Nově vybudovaný Hotel na Janské Vám nabízí ubytování ve středu města Kroměříže. Součástí hotelu je restaurace. Mezi prohlídkami památek UNESCO se můžete ubytovat v hotelu nebo se občerstvit v hotelové restauraci.

Hotel Preuge ubytování Pr

Hotel, Preuge, ubytování, Prievidza – Hotel Preuge vám nabízí celkem 22 pokojů, jeden rodiný pokoj o dvou místnostech společným WC a koupelnou, dva bezbarierové dvoulůžkové pokoje pro vozíčkáře na požádání možnost přistýlky, dva dvoulůžkové apartmány, s možností přistýlky.

Hotel Morris

hotel, morris, ubytování, restaurace, catering – Golf Hotel Morris je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** standard. - přednáškové sály a workshopy - relaxační služby (wellness centrum, fitness) a odpočinkové programy - lázeňské procedury, balneo

Načítání trvalo 0.0568 sekund.