+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bílá růže Písek

Klíčová slova: hotel, hotely, ubytování

E-mail: hotelbilaruze@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2010

Popis: Nabízíme v zrekonstruovaném hotelu ubytování a stravování v centru města s garáží. Zajistíme firemní večírky, catering, svatby, školení, VIP, velikonoční a romantické pobyty, kongresy, prezentace. Kongresová turistika. Hokejové pobyty.

Web: www.hotelbilaruze.cz

Další související informace

Hotel na Jánské, Kroměříž

hotel, ubytování, kroměříž, jánská, restaurace – Nově vybudovaný Hotel na Janské Vám nabízí ubytování ve středu města Kroměříže. Součástí hotelu je restaurace. Mezi prohlídkami památek UNESCO se můžete ubytovat v hotelu nebo se občerstvit v hotelové restauraci.

Hotely Praha 2

hotel, hotely, praha,2, hotelů,hotelu,hotelích – Hledáte hotely Praha 2? Podívejte se do katalogu hotelů,naleznete zde levné i dražší ubytování. Vyberte hotel v Praze 2. Hotely se nachází v částech: Žižkov,Vinohrady,Vysočany,Strašnice. Ubytování i pro firmy.

Horský hotel Neptun

hotel, ubytování, Jeseníky, lyžování, turistika – Horský hotel Neptun poskytuje komfortní ubytování v Jeseníkách. Nabízí 60 moderně vybavených pokojů (dvoulůžkové i apartmány). Na hosty čeká příjemná atmosféra, výborná kuchyně a celá řada možností aktivního odpočinku a relaxace (sauna, tělocvična, osvětlená sjezdovka, venkovní bazén…). Okolí hotelu nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování, snowboarding, ale i pro odpočinek a poznávání nespočetných krás okolní přírody Jeseníků.

Načítání trvalo 0.2852 sekund.