+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bobík

Klíčová slova: Hotel Bobík,ubytování Šumava,cestování,Volary

E-mail: recepce@hotelbobik.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2008

Popis: Hotel Bobík nabízí celoroční ubytování (18 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou). Sportovní a relaxační vyžití v centrální části Šumavy. Letní a zimní turistika. Možnost využití německých a rakouských skiareálů (do 30km). V létě koupání na Lipně (15km).

Web: www.hotelbobik.cz/

Další související informace

Pension Svoboda

Pension Svoboda, penzion, ubytovani – Penzion je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku, s pěknou vyhlídkou do údolí a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem a domácí kuchyní v příjemném prostředí krkonošského stylu. Součástí stylového penzionu Svoboda je restaurace, kde se začíná den snídaní, která je bohatá a podává se formou švédského stolu. Nabízí se možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje jednotné jídelní menu.

Pension U Pešků

Pension U Pešků, ubytovani, penzion – Penzion U Pešků se nachází v centru Horní Plané a je vzdálen 10 minut chůze od pláže v Horní Plané a pouze 300 metrů od vlakové a 100 metrů od autobusové zastávky. Jeho poloha umožňuje stravování v sousedních restauracích bez velkých nároků na docházení. V současné době nabízíme ubytování ve dvou čtyřlůžkových a třech dvoulůžkových pokojích. Pokoje penzionu prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací.

Rodinný penzion U Lipna

ubytování Šumava, penzion Lipno – Ubytování Lipno - Šumava. Rodinný penzion U Lipna nabízí levné ubytování v těsné blízkosti Šumavy a vodní nádrže Lipno. Ideální pro vodní radovánky na Lipně, výlety do Národního parku Šumava. V zimě spolehlivá základna pro lyžování.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.