+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Boboty

Klíčová slova: Hotel Boboty

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Hotel Boboty nabízí ubytování v komfortních, zrekonstruovaných a moderně zařízených pokojích. K dispozici je celkem 139 pevných lůžek a 43 přistýlek v jedno až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, které jsou vybaveny koupelnou, TV se satelitním příjmem. Většina pokojů má též balkón a připojení na internet. Pro strávení krásné dovolené s rodinou jsou Vám k dispozici rodinné pokoje s dvěma ložnicemi a koupelnou. K dispozici jsou též 4 bezbariérové pokoje. Restaurace v našem hotelu má kapacitu až 100 míst a můžete si zde vybrat ze širokého sortimentu chutných jídel slovenské i mezinárodní kuchyně, které si můžete vychutnat za přítomnosti krásného výhledu na fatranskou přírodu přímo od stolu. Oddychnout po náročné lyžovačce či dlouhé túře si můžete také v naší kavárně nad odpoledním koláčkem nebo zmrzlinovém poháru. No a pro ty jež ani celodenní aktivní pobyt na čerstvém vzduchu nevyčerpá, máme připravený moderně zařízený noční bar s vlastním DJ-em. V případě špatného počasí můžete využít naší posilovny, sauny, krytého bazénu, dát si masáž v našem wellness centru, nebo si zahrát biliard, či stolní fotbal a tenis. Pro firemní klientelu, která se rozhodne spojit pracovní aktivity s nádherným horským prostředím, máme k dispozici konferenční sál s kapacitou 100 míst, kompletně vybavený audiovizuální technikou.

Web: hotel-boboty.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Meritum

Hotel Meritum Ubytování Praha Ubytování – Moderní hotel Meritum je umístěný mezi městským centrem a mezinárodním letištěm Ruzyně. Nabízí ubytování v příjemných a dobře vybavených pokojích. K dispozici monitorované parkoviště, WiFi připojení zdarma, restaurace se třemi salonky a kongresový sál pro 50 osob. Comfortable and modern hotel Meritum situated conveniently between city centre and the Int. Airport Praha - Ruzyně. Offering efficiently equipped rooms with all needed facilities and amenities. Secured parking, WiFi,lobby bar, restaurant with local and international cuisine, three small dinning rooms and conference room seated 50 persons. Komfortables und modernes Hotel Meritum angenehm situiert zwischen der Innenstadt und dem Int. Flughafen Praha - Ruzyně. Bietet gemütliche Zimmer mit alle notwendige Ausstatung, bewachter Parkplatz, WiFi, Lobby Bar, Restaurant mit böhmische und internationale Küche, drei kleinen Nebenräumen und Konferenzsaal für 50 Personen.

Hotel Hvězda v Chebu

Hotel HVĚZDA, ubytování Cheb,ubytovani, – Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad .K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class. Parkování pro hosta zdarma,V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Park hotel Holiday Congress Wellness

hotel, ubytování, Park hotel Holiday Congress & – Komfortní Park Holiday Congress Wellness hotel je čtyřhvězdičkový hotel v Praze, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday nabízející ideální zázemí pro obchodní i turistickou klientelu. Disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji a 8 apartmány, z nichž čtyři jsou mezonetové. Dva dvoulůžkové pokoje hotelu Park Holiday Congress Wellness hotelu v Praze jsou uzpůsobeny pro imobilní hosty. Celková kapacita i s přistýlkami nabízí ubytování až pro 120 hostů (bez přistýlek 94 hostů).

Načítání trvalo 0.0702 sekund.