+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bonsai ubytování Mi

Klíčová slova: Hotel,Bonsai,ubytování,Mikulov,ubytovani

E-mail: Hotel-Mikulov-Bonsai@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2010

Popis: Hotel Bonsai Mikulov má pro své hosty připravené k ubytování moderně vybavené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden rodinný čtyřlůžkový apartmán. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Web: www.hotel-bonsai-mikulov.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Galant ubytování Mikulov

Hotel,Galant,ubytování,Mikulov,ubytovani – Hotel Galant nabízí ubytování v přibližně 100 příjemně zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem, bezdrátovým připojením.

Hotel Slavie ubytování Ch

Hotel,Slavie,ubytování,Cheb,ubytovani – Ubytovat se hosté mohou v hotelu Slávie v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmánech vybavené vlastní koupelnou, WC, kabelovou TV -SAT, lednicí. Na každém pokoji je vlastní trezor.

Hotel SAVOY ROYAL HOTEL u

Hotel,SAVOY,ROYAL,HOTEL,ubytování,Špindlerův,Mlýn – Savoy Royal Hotel je oázou klidu, pohodlí a luxusu uprostřed malebného turistického městečka Špindlerův Mlýn, umístěného v samém srdci překrásných a legendami opředených centrálních Krkonoš s dech beroucími panoramatickými výhledy na její nejkrásnější štíty,

Načítání trvalo 0.0565 sekund.