+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bonsai ubytování Mi

Klíčová slova: Hotel,Bonsai,ubytování,Mikulov,ubytovani

E-mail: Hotel-Mikulov-Bonsai@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2010

Popis: Hotel Bonsai Mikulov má pro své hosty připravené k ubytování moderně vybavené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden rodinný čtyřlůžkový apartmán. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Web: www.hotel-bonsai-mikulov.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Savannah ubytování Znojmo

Hotel,Savannah,ubytování,Znojmo,ubytovani – Luxusní a komfortní hotel Savannah poskytuje ubytování v 70 komfortních dvoulůžkových pokojích (Komfort a Executive) a 6 - ti luxusních apartmánech. Každý pokoj je vkusně vybavený a výjimečný svou dřevěnou podlahou z amerického ořechu, nábytkem ze vzácného dřeva, LCD televizí a klimatizací, samozřejmostí jsou exlusivní koupelny.

Hotel Kaunic ubytování Uh

Hotel,Kaunic,ubytování,Uherský,Brod,Uhersky,Brod, – Hotel Kaunic nabízí kvalitní ubytování uprostřed města v nově zrekonstruovaných pokojích s možností vychutnat si moderně designovanou kavárnu. Pokud hosté mají zájem ubytovat se v Uherském Brodě jedná se o to nejlepší co je schopno město nabídnout.

Hotel Chateau Kotěra ubyt

Hotel,Chateau,Kotěra,ubytování,Ratboř,Ratbor,Chat – Hotel - Restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes hotel, který připomíná muzeum, s tím rozdílem, že...

Načítání trvalo 0.0775 sekund.