+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hotel Bor

Klíčová slova: Levné ubytování Brandýs nad Labem, Levné ubytování

E-mail: formankova@internettop.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2013

Popis: Můžete strávit báječnou dovolenou a ubytování v Čechách v oblasti Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Mělník. Hotel Bor je blízko od Prahy (20 km). Hotel se náchází v hezké přírodě, u lesa, kupaliště Lhota je vzdáleno pouhých 350 m.

Web: hotelbor.eu/

Další související informace

Sokolovna ubytovna Plzeň

ubytovna Plzeň, ubytování Plzeň, levné ubytování – Sokolovna centrum nabízí levné ubytování pro zaměstnance i mladé turisty. Ubytovna se nachází v klidné části Plzně v dosahu MHD, s možností parkování přímo v objektu. V blízkosti je hřiště, bazén, ice park a sportovní centrum. Součástí je restaurace s teplou kuchyní po celý den za velmi příznivé ceny.

Penzion Zlatý Kaštan

penzion, levné ubytování, chomutov, ubytování – Penzion Zlatý Kaštan nabízí komfortní ubytování v centru Chomutova. Nachází se v odlehlé části centra v příjemné vilové čtvrti a je tak ideálním místem oddychu při Vašich služebních cestách, rodinné dovolené či krátkém odpočinkovém pobytu.

Ubytování Český ráj

Ubytování Český ráj, levné ubytování, ubytování v – Chcete ubytovat v Českém ráji? Nabízíme Vám kvalitní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením až po pětilůžkový apartmán. Ubytování je vhodné jak pro páry tak pro rodiny s dětmi.

Načítání trvalo 0.3063 sekund.