+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hotel Bor

Klíčová slova: Levné ubytování Brandýs nad Labem, Levné ubytování

E-mail: formankova@internettop.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2013

Popis: Můžete strávit báječnou dovolenou a ubytování v Čechách v oblasti Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Mělník. Hotel Bor je blízko od Prahy (20 km). Hotel se náchází v hezké přírodě, u lesa, kupaliště Lhota je vzdáleno pouhých 350 m.

Web: hotelbor.eu/

Další související informace

Levné ubytování

dovolená v čechách, levné ubytovaní, penziony – Tento katalog chat a chalup k pronajmutí, penzionů, kempů, ubytoven, apartmánů, hotelů, ubytoven a lázní České Republiky je rozdělené do jednotlivých krajů, okresů nebo turistických oblastí. V různých kategoriích naleznete kempy u vody, chaty a chalupy k pronajmutí, turistické ubytovny, ubytování v soukromí, ubytování na horách nebo u vody, ubytování na venkově i na farmách, které poskytují ubytování u koní až po velké či rodinné penziony a hotely. U každého typu ubytování jsou uvedeny další podrobnosti - zajímavosti v okolí, další možnosti ubytování v okolí, ceny ubytování a sezónní slevy na ubytování, možnosti kulturního vyžití apod.

Levné ubytování Brno, uby

ubytování, levné ubytování, brno – Kvalitní a levné ubytování v Brně. Náš nový penzion a ubytovnu najdete v centrum Brna, Tkalcovská 16. V blízkosti je MHD i nákupní centra. Zajišťujeme kvalitní ubytování v Brně za dostupné ceny.

Načítání trvalo 0.0880 sekund.