+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Boromeum ubytování

Klíčová slova: Hotel,Boromeum,ubytování,Hradec,Králové,Hradec,Kr

E-mail: Hotel-Hradec-Kralove-Boromeum@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Apartmány jsou vyhledávány pro své umístění, jsou výhodný pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Předností prostorných apartmánů je kompletní vybavení, včetně kuchyně a tudíž pocit domova na jeden den a nebo na měsíc a více.

Web: www.hotel-boromeum-hradec-kralove.abc-ubytovani.eu/

Další související informace

Penzion u Jana ubytování Hradec Králové

Penzion,u,Jana,ubytování,Hradec,Králové,Hradec,Kra – Penzion U Jana nabízí velmi komfortní a celkově nově zařízené pokoje. Vetšina z těchto pokojů mají nádherný výhled na Velké náměstí. Samozřejmostí jsou přistýlky, koupelna se sprchou a WC na pokoji a WiFi internet.

Hotel Meeting hotel Praha

Hotel,Meeting,hotel,Praha,ubytování,Nupaky,ubytov – Meeting hotel Praha nabízí ubytování ve 45 pokojích s kapacitou 95 lůžek a 1 luxusní business / svatební apartmá se saunou a vířivou vanou a postelí s nebesy. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem.

Hotel Krakonoš ubytování

Hotel,Krakonoš,ubytování,Benecko,Krakonos,ubytova – Hotel Krakonoš má nejlepší polohu pro lyžaře, protože hotel leží přímo na sjezdovce ve skiareálu Benecko. Je dostupný na lyžích na všechny sjezdovky a zpět. Hotel má celoroční provoz. Autobusová zastávka je 100 m od objektu

Načítání trvalo 0.0761 sekund.