+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Boromeum ubytování

Klíčová slova: Hotel,Boromeum,ubytování,Hradec,Králové,Hradec,Kr

E-mail: Hotel-Hradec-Kralove-Boromeum@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Apartmány jsou vyhledávány pro své umístění, jsou výhodný pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Předností prostorných apartmánů je kompletní vybavení, včetně kuchyně a tudíž pocit domova na jeden den a nebo na měsíc a více.

Web: www.hotel-boromeum-hradec-kralove.abc-ubytovani.eu/

Další související informace

Penzion Nad Oborou ubytování Hradec Králové

Penzion,Nad,Oborou,ubytování,Hradec,Králové,Hradec – V každém z celkem 14 dvoulůžkových pokojů najdete vlastní koupelnu a WC, barevnou televizi, satelit , internetovou přípojku a minibar. Ve třech pokojích je možnost přistýlky.Penzion Nad Oborou má i pokoj pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou. Výhled z oken pokojů přináší nejen příjemný pohled na hradeckou katedrálu, ale i do polabských luk či na nedaleké návrší Chlum, kde se v roce 1866 odehrála bitva u Hradce Králové.

Penzion Najdek ubytování

Penzion,Najdek,ubytování,Jindřichův,Hradec,Jindri – 11 x dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem a wc, možnost přistýlky, 2 x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (wc a sprcha na patře), 1 x třílužkový pokoj, možnosti přistýlek, rozšíření ubytovací kapacity pro skupiny, pokoje jsou nově vybavené pěkným nábytkem, možnost kempování a stanování, stanový tábor se samostatným sociálním zařízením pro školy a sportovce.

Penzion Pod věží ubytován

Penzion,Pod,věží,ubytování,Jindřichův,Hradec,Jind – Ubytování : Menší rodinný penzion v současné době disponuje dvěma pokoji. Oba pokoje jsou situovány do zahrady ve vnitrobloku budov a chrání tak hosty před rušivým hlukem z ulice. Celková kapacita jsou 4 lůžka, možnost přistýlky.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.