+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Braník ubytování Pr

Klíčová slova: Hotel,Braník,ubytování,Praha,4-Braník,Praha,4-Bra

E-mail: Hotel-Praha-Branik@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Hotel Braník se nachází na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra Prahy, v městské části Praha 4 - Braník. V areálu hotelu je parkoviště pro osobní vozy i autobusy. Hotel nabízí veškeré stravovací služby v hotelových střediscích. Restaurace s celodenním provozem, vinárna s večerním provozem a v letních měsících zahradní restaurace s příjemným posezením pod vzrostlými kaštany. Hotel Braník poskytuje komfortní ubytování ve 26 pokojích s celkovou kapacitou 62 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, telefonem, barevnou televizí se satelitním a rozhlasovým přijímačem.V pokojích jednolůžkového typu je, je k dispozici pohodlné sofa. Některé dvoulůžkové pokoje mají vlastní balkónek a u některých třílůžkových pokojů je třetí postel oddělena zdí.V hotelu Braník hosté naleznou i stylovou restaurace, která je plně klimatizována. V ranních hodínách od 7:00 do 10:00 se podávají snídaně formou teplého a studeného bufetu. Během obědů si hosté mohou vybrat ze speciální nabídky hotových jídel. Jídelní lístek hostům nabídne vybírat z tradičních českých jídel, tak i z minutek. Součástí restaurace je salónek vybavený TV projektorem a flipchartem, který je možné využít pro různá školení a přednášky.

Web: www.branik.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-4.htm

Další související informace

Hotel Royal Galerie ubyto

Hotel,Royal,Galerie,ubytování,Praha,8,ubytovani – Hotel ROYAL GALERIE je krásný hotel v secesním stylu s atraktivní polohou v centrální části Prahy přímo u stanice metra B -Křižíkova. Od historického centra Prahy ho dělí jen dvě zastávky do cílové stanice Můstek na Václavském náměstí. Hotel poskytuje komfortní stylové ubytování ve vysokém standardu a je situován v pražské části Karlín.Celému areálu vévodí monumentální nově restaurovaná budova novorománského kostela sv. Cyrila a sv.Metoděje - významná církevní stavba z 2.poloviny 19.století, na jejíž výzdobě se podíleli Josef Mánes, František Ženíšek, Václav Levý a jiní umělci. Kostel byl vysvěcen při návštěvě císařských novomanželů Františka Josefa I. a Alžběty.Hotel Royal Galerie poskytuje komfortní stylové ubytování ve vysokém standardu. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, CABLE-TV, minibarem, telefonem a bezpečnostním boxem. Kapacita hotelu je 42 osob v 22 pokojích. Vybrat si můžete ubytování v 7/2 – double pokojích, 7/2 – twin pokojích, 4/1 – single pokojích s možností přistýlky, 3/1 – single pokojích a v 1/AP – apartmánu.

Hotel Angelis ubytování P

Hotel,Angelis,ubytování,Praha,5-Smíchov,Praha,5-S – V hotelu Angelis si můžete vybrat pro Vaše pohodlné ubytování z 5 "Suites", 6 třílůžkových a 27 dvoulůžkových pokojů, které lze využít také pro ubytování jen jednoho hosta. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, hotelovou kosmetikou a koupelnou se sprchou nebo vanou.

Hotel Starý Pivovar ubyto

Hotel,Starý,Pivovar,ubytování,Praha,5-Motol,Praha – Ubytovací kapacita hotelu Starý Pivovar v Praze je 130 osob, v celkem 40 pokojích, z nichž jsou některé dokonce zdobené mozaikami z původního kamenného zdiva. Hotel Starý Pivovar ve městě Praha je řešen bezbariérově a součástí hotelu je 1 pokoj

Načítání trvalo 0.0560 sekund.