+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Braník ubytování Pr

Klíčová slova: Hotel,Braník,ubytování,Praha,4-Braník,Praha,4-Bra

E-mail: Hotel-Praha-Branik@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Hotel Braník se nachází na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra Prahy, v městské části Praha 4 - Braník. V areálu hotelu je parkoviště pro osobní vozy i autobusy. Hotel nabízí veškeré stravovací služby v hotelových střediscích. Restaurace s celodenním provozem, vinárna s večerním provozem a v letních měsících zahradní restaurace s příjemným posezením pod vzrostlými kaštany. Hotel Braník poskytuje komfortní ubytování ve 26 pokojích s celkovou kapacitou 62 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, telefonem, barevnou televizí se satelitním a rozhlasovým přijímačem.V pokojích jednolůžkového typu je, je k dispozici pohodlné sofa. Některé dvoulůžkové pokoje mají vlastní balkónek a u některých třílůžkových pokojů je třetí postel oddělena zdí.V hotelu Braník hosté naleznou i stylovou restaurace, která je plně klimatizována. V ranních hodínách od 7:00 do 10:00 se podávají snídaně formou teplého a studeného bufetu. Během obědů si hosté mohou vybrat ze speciální nabídky hotových jídel. Jídelní lístek hostům nabídne vybírat z tradičních českých jídel, tak i z minutek. Součástí restaurace je salónek vybavený TV projektorem a flipchartem, který je možné využít pro různá školení a přednášky.

Web: www.branik.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-4.htm

Další související informace

Hotel Assenzio Prague uby

Hotel,Assenzio,Prague,ubytování,Praha,2,ubytovani – Vítejte v hotelu Assenzio Prague - Luxusní hotel po pečlivém restaurování paláce z XIX století, provedeném odborníky architekty, se snahou zachovat původní vnější část konstrukce v souladu s tradičním pražským architektonickým stylem.

Hotel Angelis ubytování P

Hotel,Angelis,ubytování,Praha,5-Smíchov,Praha,5-S – V hotelu Angelis si můžete vybrat pro Vaše pohodlné ubytování z 5 "Suites", 6 třílůžkových a 27 dvoulůžkových pokojů, které lze využít také pro ubytování jen jednoho hosta. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, hotelovou kosmetikou a koupelnou se sprchou nebo vanou.

Načítání trvalo 0.3189 sekund.