+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Břízky - ubytování,

Klíčová slova: hotel, ubytování, konference, školení, wellness,

E-mail: katalogy-brizky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2009

Popis: Hotel Břízky je moderní 4 hvězdičkový hotel v Jablonci nad Nisou s kapacitou 61 míst, tenisová hala, squash, badminton, indoor golf, wellness. Plně vybavené konferenční místnosti pro firemní akce, školení a sportovní soustředění. Restaurace s mezinárodní kuchyní.

Web: www.brizky.cz

Další související informace

Hotel U Zvonu, Plzeň

hotel, ubytování, ubytovani, centrum, Plzeň – Nový luxusní hotel s přátelskou atmosférou přímo v historickém centru města Plzně. Hotel nabízí komfortně zařízené pokoje, také s bezbariérovým přístupem. Parkování v hotelových garážích. Hotel U zvonu je vyhlášený svojí mezinárodní kuchyní, specialitami místní kuchyně a příjemným posezením v kavárně nebo na venkovní hotelové zahrádce s výhledem na středověké plzeňské hradby.

Hotel crocus

hotel, ubytovani, tatry, vysoke, crocus – Příjemné ubytování v hoteli Crocus na Štrbském Plese ve Vysokých Tatrách. Hotel je vybaven i wellness centrem, kongresovým centrem a ďalšími službami pro příjemný pobyt, relax a oddych. Vysoké Tatry nabízí nádhernou přírodu a v kombinaci s hotelem Crocus je to ideální dovolená.

Penzion Garnet v Olomouci

Restaurace, pension, penzion, Olomouc, ubytování, – Restaurace a Pension GARNET nabízí možnost posezení v příjemném a klimatizovaném prostředí. Ubytování, které je součástí objektu je moderně zařízeno . Dbáme na spokojenost našich zákazníků. Čistota, vůně a rodinná atmosféra . Pořádání firemních i rodinných oslav, rautů, svateb. Možnost zajištění živé hudby.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.