+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Brno

Klíčová slova: hotel brno, atlantis brno, kongresové prostory,

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2012

Popis: Hotel Brno Atlantis je specializovaný na firemní akce a pořádání svateb. Areál hotelu o ploše 43 000 m2 nabízí ubytování u Brněnské přehrady sportovní a společenské vyžití.

Web: brno-hotel.hotel-atlantis.cz

Další související informace

Nízkoenergetické domy Brn

nízkoenergetické domy brno, nízkoenergetický dům, – Společnost Stavmont Brno, s.r.o. je stavební společnost realizující nízkoenergetické domy v Brně na klíč pomocí vlastní konstrukce STB Block - termoizolačních panelů. Zajistíme komplexní realizaci Vašeho projektu včetně financování.

Spin, spol. s r.o.

copycentrum brno, kopírování, barevné kopírování, – Nabízíme černobílé i barevné laserové kopírování a tisk, velkoformátové skenování, vazby dokumentů (i kalendáře), laminování, tisk fotografií, výroba fotoknihy, malonákladová produkce knih, brožur, skript, výroba diplomových prací.

Dlažby a obklady do koupe

obklady Brno, Praha, dlažby, obklady do koupelny, – Společnost Stonemania působící v Brně, nabízí zákazníkům kvalitní dlažby a obklady všech využití. Dodáváme obklady a dlažby, například do koupelny, z travertinu, mramoru, žuly, břidlice, vápence, pískovce a dalších kvalitních kamenů.

Načítání trvalo 3.3426 sekund.