+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Brno

Klíčová slova: hotel brno, atlantis brno, kongresové prostory,

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2012

Popis: Hotel Brno Atlantis je specializovaný na firemní akce a pořádání svateb. Areál hotelu o ploše 43 000 m2 nabízí ubytování u Brněnské přehrady sportovní a společenské vyžití.

Web: brno-hotel.hotel-atlantis.cz

Další související informace

Hotel Royal Ricc v Brně

Hotel Royal Ricc, Brno, ubytování, ubytovani, – Hotel se nachází v samotném centru města Brna na jedné z nejstarších ulic města, tři minuty chůze se od věhlasné gotické katedrály Petrov (foto) nebo malebného Zelného trhu s divadlem Reduta nejstraším ve střední Evropě.K BVV výstavišti se dostanete autem nebo taxi do 10 minut.

Reality Brno

Reality, brno, město, venkov, prodej, pronájem, – Informace, nabídka, poptávka na téma reality Brno a Brno-venkov. Hledáte-li bydlení v Brně pak vás naše realitní kancelář zve k prohlédnutí exkluzivních prodejů nebo pronájmů bytů, domů, pozemků a dalších realit.

Ubytování a jídelna Brno

hotel brno, resturace brno, polední menu – Hotel Sluneční dvůr nabízí čtyřhvězdičkové ubytování až pro 53 osob. Náš hotel a restauraci naleznete v Brně - Slatině. Zajisťujeme nejrůznější akce jako jsou semináře, konference, kongresy či meetingy a to až pro 150 osob. V naší restauraci podáváme mimo jiné i polední menu. Vybrat si můžete denně z 18 jídel české i zahraniční kuchyně.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.