+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Budweis

Klíčová slova: Hotel, hotely, České Budějovice, ubytování, penzio

E-mail: info@hotelbudweis.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Hotel Budweis České Budějovice se nachází ve starobylém centru města, u slepého ramene řeky Malše a přitom jen pár kroků od hlavního náměstí...

Web: www.hotelbudweis.cz

Další související informace

Ubytování na Slovensku

Slovensko, ubytování, dovolená, hotely, penziony, – Informace o ubytování na Slovensku. Nejoblíbenější místa Slovenska - pobyty ve Vysokých Tatrách, Malé i Velké Fatře i oblíbené termální lázně. Ubytujte se online v soukromí, hotelech nebo penzionech a Slovensku.

Hotel City Písek

hotel, ubytování, Písek, restaurace, svatby – Jediný hotel na náměstí ve městě Písek vám nabízí ubytování v jižních Čechách. Hotel má vlastní restauraci. Rodinné, wellnes a romantické pobyty v nabídce.Jediný hotel na náměstí ve městě Písek vám nabízí ubytování v jižních Čechách. Hotel má vlastní restauraci. Rodinné, wellnes a romantické pobyty v nabídce.

Hotel Odevák ubytování Pi

Hotel, Odevák, ubytování,Piešťany – Hotel Odevák vám nabízí 36 dvoulůžkových pokojů, 6 rodinných pokojů pro čtyři osoby a 4 apartmány.Dependance ubytovní má kdyspozici 28 dvoulůžkových útulných pokojů vybavené koupelnou, WC, telefonem,rádiem, lednicí (jen v hlavní budově) a TV / SAT.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.