+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel BUJNOCH

Klíčová slova: Hotel BUJNOCH Hotel BUJNOCH

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme kvalitní ubytování v celkem 40 dvoulůžkových útulných pokojích apartmánech s celkovou kapacitou 80 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Restaurace Vás přiláká svou příjemnou atmosférou k posezení a ochutnání jak českých a místních specialit, tak i oblíbených jídel z oblasti mezinárodní kuchyně. Profesionální služby a milý personál vytvářejí z restaurace místo vhodné jak pro obchodní setkání, tak pro soukromou večeři. Předností hotelu Bujnoch je vybavený víceúčelový sál, sloužící pro pořádání konferencí, školení, banketů, rautů, pracovních i soukromých akcí, svateb či prezentací. Město i jeho okolí nabízí lákavé možnosti výletů za kulturou, historickými památkami nebo i do krásné přírody.

Web: hotelbujnoch.hotel.cz/

Další související informace

Hotel U LIP

Hotel U LIP – Hotel U lip Trojanovice je situován v krásném horském prostředí Beskyd. Své služby Vám nabízí přímo pod horou Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta a kaplí Cyrila a Metoděje. Hotel je vzdálen jen cca 500m od lanové dráhy na Pustevny (1024 m n. m.), kde si na své přijdou milovníci turistiky, cyklistiky i zimních sportů.

Horský hotel M&M v Ostrově

Horský hotel M & M, – Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí .Hotel nabízí ubytování o kapacitě 70 lůžek v prostorných pokojích po celkové rekonstrukci.Parkování u objektu.

Načítání trvalo 0.1011 sekund.