+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bystré ubytování By

Klíčová slova: Hotel,Bystré,ubytování,Bystré,u,Poličky,Bystre,u,

E-mail: Hotel-Bystre-Bystre@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2010

Popis: Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny. Pro ubytované hosty je v každém patře k dispozici mikrovlnka, varná konvice a lednice.

Web: www.hotel-bystre-bystre-u-policky.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion U Kapličky ubytování Železná Ruda

Penzion,U,Kapličky,ubytování,Železná,Ruda,Zelezna, – Penzion u Kapličky poskytuje ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích, dvou třílůžkových pokojích a dvou moderně zařízených apartmánů , které se skládají ze dvou místností. Penzion,U,Kapličky,ubytování,Železná,Ruda,Zelezna,Ruda,U,Kaplicky,ubytovani

Hotel U Tří lvů ubytování

Hotel,U,Tří,lvů,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel nabízí svým hostům k odpočinku 76 pevných lůžek v 36 příjemných pokojích vybavených sociálním zařízením - WC a koupelna s vanou nebo sprchovým koutem.Na pokojích je telefon s přímou volbou do celého světa.

Hotel u Budvaru ubytování

Hotel,u,Budvaru,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel poskytuje hostům komfortní a luxusně zařízené pokoje. Rozložení pokojů je 3 jednolůžkové pokoje, 3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Wi-Fi připojení zdarma po celém hotelu, pokoje jsou nekuřácké tak jako restaurace.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.