+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Cadillac ubytování

Klíčová slova: Hotel,Cadillac,ubytování,Písek,Pisek,ubytovani

E-mail: Hotel-Pisek-Cadillac@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2011

Popis: Hotel Cadillac se nachází v městě Písek, asi 300 m od Kamenného mostu ve směru na Strakonice vedle Lesnické školy a 100 m od vlakové zastávky. Čeká Vás příjemné prostředí, odpočinek a možnost prohlídky starobylého královského města

Web: www.cadillac-pisek.az-hotel.net/









Další související informace

Hotel U Jelena ubytování

Hotel,U,Jelena,ubytování,Mikulovice,ubytovani – Hotel u Jelena nabízí ubytování s kapacitou 40 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a internetem a s restaurací, která nabízí domácí kuchyni, krajové speciality, minutky i denní menu. Jesenicko-Rýnský region je vyhlášený svým nejčistším ovzduším v celé ČR.

Hotel U Zlatého býka ubyt

Hotel,U,Zlatého,býka,ubytování,Písek,Pisek,U,Zlat – 14 moderně zařízených pokojů různých velikostí hotelu U Zlatého býka se bude starat o Váš komfort se standardním vybavením, v němž nechybí kabelová televize, bezdrátové připojení k internetu, klimatizace s WC a vstupním zámkem na magnetickou kartu.

Penzion Sport ubytování P

Penzion,Sport,ubytování,Písek,Pisek,ubytovani – Pobyt v penzionu uspokojí i náročné hosty. Celková kapacita penzionu je 41 lůžek. V každém pokoji je sprchový kout nebo vana, WC, TV, telefon, připojení k internetu. Pokoje - 1 x jednolůžkový pokoj a 12 x dvoulůžkový pokoj (s možností jedné až dvou přistýlek).

Načítání trvalo 0.3315 sekund.