+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Čech ubytování Břec

Klíčová slova: Hotel,Čech,ubytování,Břeclav,Breclav,Cech,ubytova

E-mail: Hotel-Breclav-Cech@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2010

Popis: Hotel Čech se nachází přímo na vinařské cyklostezce, směřující od archeologického naleziště Pohansko (6 km) směrem k Lednickým rybníkům (4 km), městu Lednice s nádherným zámkem (6 km), či loveckým zámečkům z dob Lichtenštejnů uvnitř panenské přírody lužních lesů.Hotel Čech nabízí příjemné ubytování v klidé části Poštorná města Břeclav, o celkové kapacitě 42 míst včetně přistýlek. Hotel Čech má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování ve 13 pokojích, z toho 5 mezonetových apartmánů. Obývací část a na třetí lůžka v podkroví, které lze variabilně přizpůsobit pro manželské páry. Pokoje jsou obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi, ale i obchodní cestující. Oddělené a prostorné lůžkové a obývací části suity. 7 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů nabízí absolutní pohodlí.Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a barevným televizorem s možností satelitního příjmu. Hotel Čech má i pokoj pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou. Pro novomanžele a nejen je máme připravený klasický apartmán s koupelnou vybavený vanou.

Web: www.hotel-cech-breclav.az-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel Zlatá Praha ubytová

Hotel,Zlatá,Praha,ubytování,Praha,6-Dejvice,Praha – Hotel Zlatá Praha se nachází v Praze, v klidné pražské části Dejvice. V hotelu je připojení k Wi-Fi zdarma. Pro hosty je přímo u hotelu parkoviště. Hotel nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových, útulně zařízených pokojích.

Hotel Zámeček ubytování R

Hotel,Zámeček,ubytování,Raspenava,Zamecek,ubytova – Hotel Zámeček v Raspenavě má kapacitu 49 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízení, TV+SAT a s možností přistýlky. V hotelové části je možnost parkování v uzavřeném areálu. Firmám či různým agentůrám jsou nabízeny vybavené prostory pro jednání, pořádání seminářů a školení. Ve společných prostorách hotelu Zámeček v Raspenavě je dostupné bezplatné Wi-Fi a v prostorném salonu hrává hudba k tanci.

Penzion Grácie

ubytování,Břeclav, ubytování Břeclav – Nabízíme Vám celoroční ubytování, pohostinské služby a místo pro firemní, společenské či rodinné akce. Ubytování poskytujeme v 2 a 3 lůžkových pokojích s kompletním sociálním vybavením, TV, satelitem a WiFi připojením na Internet na každém pokoji.

Načítání trvalo 0.1095 sekund.