+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Centro

Klíčová slova: Hotel Centro

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2010

Popis: Týdenní pobyt pro rodiny s dětmi v hotelu Centro!. Využijte výhodné nabídky a přijeďte k nám na dovolenou, v ceně pobytu je uvítací míchaný nápoj, 6x ubytování se snídaní formou bufetu, večeře výběrem z jídelního lístku s 15% slevou, 1x vstupné do zámku dle vlastního výběru (Lednice, Slavkov, Mikulov), 1x vstup do místního Aquaparku, 1x cyklomapa jižní Moravy + doporučení nejzajímavějších tras, 4 x odpolední dezert, 1x láhev vína na pokoji, 1x projížďka na koni / návštěva farmy, úschova kol po celou dobu pobytu, hodina hry kuželek v Centro klubu, volný přístup na wi-fi, parkovné a všechny daně a místní poplatky. To vše za rodinnou cenu 13 190,- Kč (2 + 2) nebo za 10 790,- pro rodinu s jedním dítětem. Hotel Centro je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic.

Web: hotel-centro.hotel.cz/

Další související informace

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Seminární hotel Akademie v Hlubočkách

Seminární hotel Akademie, – Ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s celkovou kapacitou 74 osob v kategorii "standart" se sprchovým koutem, TV, Internetem, bufetovým snídaňovým servisem. Sportovní akvtivity např. tenisový kurt, rybyření, půjčovna kol, lanové aktivity, nordic walking.. Vhodné k rodinným a sportovním pobytům, firemním akcím a svatbám.

Hotel Bella v Praze

hotel, Hotel Bella, Bella, ubytování, Praha, – Hotel Bella v Praze je nový, stylový hotel, situovaný v areálu historické usedlosti, který byl otevřen v říjnu 2007. Hotel Bella v Praze se nachází zhruba 12 minut od historického centra Prahy a nákupních zón, kam se hosté pohodlně dopraví, neboť v blízkosti hotelu je stanice metra i tramvají.

Načítání trvalo 2.1243 sekund.