+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Centrum a Dom Techn

Klíčová slova: Ubytovanie, Košice, hotel, restaurácia, ubytovacie

E-mail: registracia@hotel-centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2012

Popis: Hotel je dobre známym a vyhľadávaným miestom navštevníkov, ale aj košičanov. Ponúka komfortné moderné ubytovanie v novozrekonštruovaných priestoroch a nonstop komplexné služby. Dom techniky je jedninečny širokou škálou konferečných, administratívnych a komerčných priestorov. Je domovom mnohých výstav, ktoré maju dlhoročnú tradiíciu.

Web: www.hotel-centrum.sk

Další související informace

Abraka Mini hotel

Abraka Mini hotel, hotel, ubytování – Malý rodinný hotel Abraka s domácí atmosférou vás zve do svých pohodlně zařízených pokojů. Hotel Abraka se nachází ve středověké kompletně zrestaurované budově situované ve středu Českého Krumlova. Ubytovací kapacita hotelu Abraka činí 18 lůžek - apartmán, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitem.

Hotel U České koruny

Hotel U České koruny, hotel, ubytovani – Hotel U České koruny je situován v klidném prostředí nad Řeporyjským náměstím. Pro Vaše pohodlí je u nás připraveno celkem 34 pokojů, z toho je 8 čtyřlůžkových, 4 třílůžkové a 22 dvoulůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím s moderní koupelnou. Na každém pokoji mají hosté k dispozici telefon a TV.

EU Ubytování - e-tržiště

Ubytování, penzion, hotel, kemp, chata – V elektronickém tržišti ubytování si jako v e-shopu vložte zajímavé nabídky do výběru. Pak pošlete poptávku najednou přímo všem vybraným nabídkám. Pokud máte účet na Facebooku, přihlašte se jedním kliknutím a nemusíte vyplňovat své jméno a e-mail.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.