+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Centrum a Dom Techn

Klíčová slova: Ubytovanie, Košice, hotel, restaurácia, ubytovacie

E-mail: registracia@hotel-centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2012

Popis: Hotel je dobre známym a vyhľadávaným miestom navštevníkov, ale aj košičanov. Ponúka komfortné moderné ubytovanie v novozrekonštruovaných priestoroch a nonstop komplexné služby. Dom techniky je jedninečny širokou škálou konferečných, administratívnych a komerčných priestorov. Je domovom mnohých výstav, ktoré maju dlhoročnú tradiíciu.

Web: www.hotel-centrum.sk

Další související informace

Penzion Slezská zahrada

Penzion Slezská zahrada, ubytovani, hotel – Ubytovací prostory restaurace Slezská zahrada nabízí maximální možný komfort a pohodlí pro Vás i Vaší rodinu. Díky prostorným a útulným pokojům s vlastním sociálním zařízením a příznivým cenám ubytování se zde budete cítit skutečně jako doma.

Hotel Vsacan

Hotel Vsacan, hotel, ubytovani – Hotel Vsacan Vám nabízí kvalitní ubytování s řadou doprovodných služeb. Naše ubytovací kapacita je 72 lůžek ve skladbě jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchou, TV + SAT, telefonem a bezdrátovým připojením k internetu.

Relax hotel Sojka ubytova

Relax, hotel, Sojka, ubytovanie, Malatíny – Hotel Sojka disponuje 30 izbami. Ponúka dvojlôžkové, trojlôžkové a rodinné izby. Dvojlôžková izba Standard je vybavený: písacím stolíkom s lampou, kreslami, satelitnou televíziou, DVD video kanál, CD rádio, telefón a trezor. Kúpeľňa je vybavená sprchou, toaletou a fénom. Izba Superior vám poskytne krásny výhľad na Nízke Tatry z priestrannej terasy alebo balkóna. Trojlôžková izba je vybavený: jednou veľkou posteľou a jednou samostatnou posteľou, lampou na čítanie, nočnými stolíkmi, písacím stolíkom s lampou, kreslami, satelitnou televíziou, DVD video kanál, CD rádio, telefónom a trezorom.

Načítání trvalo 0.0848 sekund.