+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Centrum a Dom Techn

Klíčová slova: Ubytovanie, Košice, hotel, restaurácia, ubytovacie

E-mail: registracia@hotel-centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2012

Popis: Hotel je dobre známym a vyhľadávaným miestom navštevníkov, ale aj košičanov. Ponúka komfortné moderné ubytovanie v novozrekonštruovaných priestoroch a nonstop komplexné služby. Dom techniky je jedninečny širokou škálou konferečných, administratívnych a komerčných priestorov. Je domovom mnohých výstav, ktoré maju dlhoročnú tradiíciu.

Web: www.hotel-centrum.sk

Další související informace

Hotel Petr Bezruč

Hotel Petr Bezruč, hotel, hotely, Beskydy – Horský hotel Petr Bezruč se nachází v klidné části horského údolí pod Lysou Horou. Celková kapacita hotelu je 290 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojů a apartmánech. V některých pokojích je přístup k internetu.

Hotel Ostende

Hotel Ostende, hotel, ubytovani – Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Jednorázově je možno ubytovat 31 osob v 9 pokojích po 3-4 osobách. Při předběžné dohodě je možno zajistit prohlídky hradu KONOPIŠTĚ. V hotelu a na jeho vlastních pozemcích jsou pořádány diskotéky, maškarní bály a zahradní grilování.

Ubytování, hotely, penzio

ubytování, dovolená, hotel, penzion, apartmán, – Portál UBYTOVÁNÍ s přímými kontakty na ubytovací zařízení Česko, Morava a Slovensko. Hotel, penzion, apartmán či lázně? Chata i chalupa k pronajmutí. Ubytovna, kemp či rekreační středisko. Rodinná dovolená a víkendové pobyty snadno a levně.

Načítání trvalo 0.2840 sekund.