+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Centrum a Dom Techn

Klíčová slova: Ubytovanie, Košice, hotel, restaurácia, ubytovacie

E-mail: registracia@hotel-centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2012

Popis: Hotel je dobre známym a vyhľadávaným miestom navštevníkov, ale aj košičanov. Ponúka komfortné moderné ubytovanie v novozrekonštruovaných priestoroch a nonstop komplexné služby. Dom techniky je jedninečny širokou škálou konferečných, administratívnych a komerčných priestorov. Je domovom mnohých výstav, ktoré maju dlhoročnú tradiíciu.

Web: www.hotel-centrum.sk

Další související informace

Hotel Roubal, Pecka u Nov

ubytování, hotel – Hotel Roubal nabízí ubytování v tříhvězdičkovém hotelu, ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Všechny pokoje jsou NEKUŘÁCKE, včetně společných prostor. K dispozici je i přednáškový salonek.

Ubytování Vysoké Tatry

ubytovanie, apartmán, hotel, vila, vysoké tatry – Nabízíme ubytování na horách, ve Vysokých Tatrách, v apartmánech s různou kapacitou (2-6 osob), které svým vybavením představují absolutní špičku v rámci Tater. Apartmány jsou situovány pod Smokovcem, blízko Tatranské magistrály a zastávky tramvaje, vedle se nachází hotel, přes cestu penzion, kde si můžete dopřát teplé jídlo za přijatelné ceny. Apartmány mají ideální polohu - do města Poprad 8 km, Smokovec - 2 km, nacházejí se v blízkosti lyžařských vleků.

Načítání trvalo 0.0939 sekund.