+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Černá Liška ubytová

Klíčová slova: Hotel,Černá,Liška,ubytování,Praha,1,Cerna,Liska,u

E-mail: Hotel-Praha-Cerna-Liska@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Prahy, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. Nachází se přimo na Staroměstském náměstí v centru Prahy. Svými uličními fasádami se obrací ke kostelu sv. Mikuláše.Hotel Černá Liška hostům poskytne komfortní a luxusní ubytování v centru Prahy s nádherným výhledem na Staroměstské náměstí. Na hotelu Černá Liška je 12 pokojů s celkovou kapacitou 26 lůžek.Ve vybavení pokojů je socialní zařízení v podobě sprchy a toalety, hosté dále v koupelně mohou využít fén. Všechy pokoje jsou klimatizovány a mají satelitní televizor. Dále pak šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, telefon s přímou volbou a vysokorychlostní připojení k internetu pomocí LAN.Na pokoji se nachází minibar, který nabízí nealkoholické a alkoholické nápoje, snack Káva/čaj na pokoji. Safe ovládaný klíčem, který poskytne na požádání recepce hotelu.Hotel Černá Liška poskytuje stravování v útulné restauraci v přízemí. Každý z hostů najde svůj koutek pro sebe. V jídelním lístku naávštěvníci naleznou mezinárodní speciality od salátů, těstovin, steaků až po místní speciality. Nechybí ani vína tuzemské a italské produkce, točené pivo a míchané nápoje. Klidné a romantické posezení umocní výhled na Staroměstské náměstí a kostel sv. Mikuláše.

Web: www.cerna-liska.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-1.htm

Další související informace

Hotel U Tří korunek ubytování Praha 3

Hotel,U,Tří,korunek,ubytování,Praha,3,U,Tri,korune – Hotelová restaurace nabízí široký výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně včetně vegetariánské stravy. Celková kapacita restaurace je 70 míst a umožňuje pořádání různých akcí společenského i obchodního charakteru.

Hotel Černá Voda

Hotel,Černá,Voda,Ubytování,Rychlebské,Stezky, – Ubytování v Rychlebských horách v obci Černá Voda. V okolí je možné navštívit Rychlebské stezky, rybníky, zatopené lomy nebo zříceninu hradu. Okolní krajina je ideální pro turistiku a cykloturistiku a rekreaci.

Načítání trvalo 0.3808 sekund.