+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel ČERNIGOV ubytování

Klíčová slova: Hotel,ČERNIGOV,ubytování,Hradec,Králové,Hradec,Kr

E-mail: Hotel-Hradec-Kralove-Cernigov@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2011

Popis: K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro náročnější klientelu jsou připraveny prostorné apartmány. Lze si vyžádat i nekuřácký nebo bezbariérový pokoj. Do výbavy všech pokojů patří telefon s přímou volbou , barevný televizor se satelitními programy

Web: www.hotel-cernigov-hradec-kralove.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel u Budvaru ubytování

Hotel,u,Budvaru,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel poskytuje hostům komfortní a luxusně zařízené pokoje. Rozložení pokojů je 3 jednolůžkové pokoje, 3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Wi-Fi připojení zdarma po celém hotelu, pokoje jsou nekuřácké tak jako restaurace.

Hotel U Červené židle uby

Hotel,U,Červené,židle,ubytování,Praha,1-Staré,Měs – Hotel U červené židle nabízí stylové a pohodlné ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V každém pokoji je vlastní koupelna (sprchový kout nebo vana), WC, bidet, televizor se satelitním příjmem, telefon, internetová přípojka, lednice a trezor.

Penzion Pod věží ubytován

Penzion,Pod,věží,ubytování,Jindřichův,Hradec,Jind – Ubytování : Menší rodinný penzion v současné době disponuje dvěma pokoji. Oba pokoje jsou situovány do zahrady ve vnitrobloku budov a chrání tak hosty před rušivým hlukem z ulice. Celková kapacita jsou 4 lůžka, možnost přistýlky.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.