+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Černý Slon ubytován

Klíčová slova: Hotel,Černý,Slon,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pr

E-mail: Hotel-Praha-Cerny-Slon@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2010

Popis: Hotel Černý slon se nachází na Praze 1 nedaleko známého Staroměstského náměstí. V tomto hotelu se krásně doplňuje gotická architektura s dnešní dobou. Dům je zanesen do mezinárodního dědictví UNESCO, a jeho historie sahá až do 14. století.

Web: www.hotel-cerny-slon-praha-1.az-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Colloseum - Černý Koníček ubytování Praha 2

Hotel,Colloseum,-,Černý,Koníček,ubytování,Praha,2, – Hotel Colloseum - Černý Koníček nabízí velmi příjemné ubytování ve 30 pokojích s WC a sprchovým koutem, TV se satelitním programem a telefonem s přímou volbou. Hotelová restaurace s širokou nabídkou výborné kuchyně jistě přispěje ke spokojenosti Vašeho pobytu.

Hotel U Šuterů ubytování

Hotel,U,Šuterů,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha – Hotel U Šuterů nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech. V roce 2004 byly pokoje hotelu zrokonstruovány a nyní jsou nově zařízeny stylovým nábytkem , který je citlivě zakomponován do gotické podoby interiéru budovy.

Hotel Mušketýr ubytování

Hotel,Mušketýr,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha – Pokoje jsou rozděleny do dvou základních kategorií. Obě kategorie mají k dispozici sociální zařízení, protipožární signalizaci pokojů, tv, telefon, klimatizace. Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ubytování.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.