+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Čertousy Praha, soukromé i firemní akce

Klíčová slova: Hotel Čertousy Praha, ubytování

E-mail: hotel@certousy.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2009

Popis: Hotel Čertousy Praha nabízí ubytování, soukromé i firemní akce. Konference, konferenční prostory, kongresy, konference, semináře, školení, svatba, svatební hostina, svatební obřad, svatební služby, oslava narozenin, oslava výročí, sport, relaxace.

Web: www.hotel-certousy.cz

Další související informace

Ubytování Praha levně

ubytování Praha, ubytování Praha levně, ubytování – Ubytování Praha levně: hostel, ubytování levně. Ubytování levně v klidné části Prahy v parku a v těsné blízkosti sportovního areálu. Hostel s kapacitou 39 lůžek. 1- až 3-lůžkové pokoje, 3- až 5-lůžková hotelová studia (předsíň, koupelna, pokoj, kuchyňský kout), 2x hotelové studio pro náročnější, společná kuchyň.

Ubytování v Praze, hotely, wellness

ubytování Praha, hotel Praha, hotely Praha – Informace pro vąechny, kteří se chystají na cestu do Prahy. Ubytování v Praze - hotely, penziony, ubytovny. Najděte si kvalitní bydlení v centru Prahy nebo v blízkosti po dobu Vaší návštěvy. Informace o památkách v Praze.

Hotel Mega v Praze

hotel, ubytování, Hotel Mega, ubytování v Praze, – Hotel Mega v Praze nabízí velmi útulné ubytování s vyjímečným servisem a příjemným personálem připraveným splnit všechna Vaše přání 24 hodin denně. Nachází se kousek od centra města , pouhých 18 minut MHD od Václavského náměstí. Hotel Mega v Praze má k dispozici 8 dvojlůžkových a 8 třílůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, LCD televizí s příjmem sat. kanálů, trezorem. Všechny pokoje hotelu Mega v Praze jsou velmi prostorné od 24 m2 do 34 m2 a jsou nově zrekonstruovány.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.