+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel City Centre

Klíčová slova: Hotel City Centre, ubytovani, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2011

Popis: Našim hostům nabízíme 89 atypických vkusně zařízených pokojů. Recepce poskytuje 24 hodin denně úplný sortiment služeb jako směnárnu, prodej suvenýrů, rezervace vstupenek a okružních jízd. Součástí hotelu City Centre je i herna s kostkami a barem v tropickém stylu. Možnost hlídaného parkování se nabízí za poplatek v přilehlém podzemním parkovišti.

Web: city-centre.hotel.cz/

Další související informace

Rodinný hotel v Podkrkonoší

ubytování, stravování, hotel – Jedinečné místo pro vaši rodinnou dovolenou. Ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením ve tříhvězdičkového hotelu. Ideální pro rodiny.

Radisson Blu Alcron Hotel

Radisson Blu Alcron Hotel, ubytování, hotel – Hotel Radisson SAS Alcron se od svého otevření v roce 1932, kdy patřil mezi průkopníky luxusních hotelů, stále řadí mezi nejlepší 5hvězdičkové hotely v Praze. Hotel Radisson SAS Alcron se nachází v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí – v srdci kulturního, historického, nákupního a obchodního života Prahy.

Amigo City Centre Hotel v Praze

Amigo City Centre Hotel ,ubytování v – Amigo City Centre se nachází v centru Prahy, 10 minut pěšky od Národního muzea, Václavského náměstí a Kongresového centra. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, minibarem, zařízením na přípravu čaje a kávy a bezpečnostní schránkou.K hotelu patří restaurace, bar a menší zahrada s útulnou venkovní terasou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, která zahrnuje teplá i studená jídla a tradiční domácí pečivo.Věnujte prosím pozornost informaci, že hotel nabízí speciální pokoje pro osoby s tělesným postižením a že je celý hotel bezbariérový.

Načítání trvalo 2.6252 sekund.