+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel City Písek ubytování Písek

Klíčová slova: Hotel,City,Písek,ubytování,Písek,Pisek,City,Pisek,

E-mail: Hotel-Pisek-City@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Hotel City v Písku disponuje s celkovou kapacitou 40 lůžek. Jedná se o ubytování na pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, telefonem, vlastním soc.zařízením a to sprchou nebo vanou a WC , TV se satelitem a WIFI internetovým připojením zdarma. Ubytování v Hotelu City Písek nabízí klid, pohodu a kvalitní ubytovací služby

Web: www.hotel-city-pisek.s-ubytovani.eu/Pisek.htm

Další související informace

Hotel City Inn ubytování

Hotel,City,Inn,ubytování,Praha,1,ubytovani – V Hotelu City Inn je možnost ubytovaní v jedno-, dvou- i vícelůžkových pokojích. Celková kapacita je 64 pokojů, které jsou vybaveny elektronickým bezpečnostním systémem, sprchou, WC, televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Vaši domáci mazlíčci jsou v hotelu za poplatek tolerovány.

Hotel Fortuna City ubytov

Hotel,Fortuna,City,ubytování,Praha,10-Strašnice,P – Hotel Fortuna City se nachází v Praze, nedaleko historického centra města. Po domluvě můžete parkovat v garáži. Ve všech veřejných místnostech je možné se zdarma připojit k Wi-Fi. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Penzion Sport ubytování P

Penzion,Sport,ubytování,Písek,Pisek,ubytovani – Pobyt v penzionu uspokojí i náročné hosty. Celková kapacita penzionu je 41 lůžek. V každém pokoji je sprchový kout nebo vana, WC, TV, telefon, připojení k internetu. Pokoje - 1 x jednolůžkový pokoj a 12 x dvoulůžkový pokoj (s možností jedné až dvou přistýlek).

Načítání trvalo 0.0530 sekund.