+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel City Písek ubytování Písek

Klíčová slova: Hotel,City,Písek,ubytování,Písek,Pisek,City,Pisek,

E-mail: Hotel-Pisek-City@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Hotel City v Písku disponuje s celkovou kapacitou 40 lůžek. Jedná se o ubytování na pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, telefonem, vlastním soc.zařízením a to sprchou nebo vanou a WC , TV se satelitem a WIFI internetovým připojením zdarma. Ubytování v Hotelu City Písek nabízí klid, pohodu a kvalitní ubytovací služby

Web: www.hotel-city-pisek.s-ubytovani.eu/Pisek.htm

Další související informace

Hotel Pension Prague City

Hotel,Pension,Prague,City,ubytování,Praha,3-Žižko – Všech 40 pokojů je vybaveno vlastní sprchou a záchodem, televizí se satelitem, noční lampičkou a podobných vybavením. Hotel Pension Prague City nabízí parkování ve vlastní garáži s kapacitou pro 8 automobilů.

Hotel U Zlatého býka ubyt

Hotel,U,Zlatého,býka,ubytování,Písek,Pisek,U,Zlat – 14 moderně zařízených pokojů různých velikostí hotelu U Zlatého býka se bude starat o Váš komfort se standardním vybavením, v němž nechybí kabelová televize, bezdrátové připojení k internetu, klimatizace s WC a vstupním zámkem na magnetickou kartu.

Hotel Villa Conti ubytová

Hotel,Villa,Conti,ubytování,Písek,Pisek,ubytovani – Luxusní hotel Villa Conti nabízí ubytování v 9 - ti komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s minibarem, vysokorychlostním připojením k internetu, televizorem se satelitním příjmem, telefonem a nedílnou součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, umyvadlem, koupelnovými doplňky, fénem, make up zrcadlem a možností výběru vany nebo sprchového koutu.

Načítání trvalo 0.4212 sekund.