+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel City Písek ubytování Písek

Klíčová slova: Hotel,City,Písek,ubytování,Písek,Pisek,City,Pisek,

E-mail: Hotel-Pisek-City@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Hotel City v Písku disponuje s celkovou kapacitou 40 lůžek. Jedná se o ubytování na pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, telefonem, vlastním soc.zařízením a to sprchou nebo vanou a WC , TV se satelitem a WIFI internetovým připojením zdarma. Ubytování v Hotelu City Písek nabízí klid, pohodu a kvalitní ubytovací služby

Web: www.hotel-city-pisek.s-ubytovani.eu/Pisek.htm

Další související informace

Hotel Golden City ubytová

Hotel,Golden,City,ubytování,Praha,3-Žižkov,Praha, – Hotel Golden City je vhodný pro ochodní cesty, jelikož v hotelu se nachází Business apartmá s PC a internetem,ale i pro rodiny je připraveno speciální apartmá. Pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou nebo vanou.

Hotel U Zlatého býka ubyt

Hotel,U,Zlatého,býka,ubytování,Písek,Pisek,U,Zlat – 14 moderně zařízených pokojů různých velikostí hotelu U Zlatého býka se bude starat o Váš komfort se standardním vybavením, v němž nechybí kabelová televize, bezdrátové připojení k internetu, klimatizace s WC a vstupním zámkem na magnetickou kartu.

Hotel City Club Praha uby

Hotel,City,Club,Praha,ubytování,Praha,2,ubytovani – O Váš komfort se postará 106 vkusně zařízených pokojů, které jsou vybaveny elektronickým bezpečnostním systémem, sprchou, WC, TV se satelitním příjmem a telefonem. Pro svou polohu v centru Prahy je hotel vhodný pro vaše turistické výlety. Hotel City Club Prague nabízí ubytování i pro skupinové zájezdy, které se do Prahy chystají.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.